بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
۲۰ پروژه خدمات جامع سلامت، تا پایان دیماه در تربت حیدریه به بهره برداری می رسد
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در دیماه امسال 20 پروژه خدمات جامع سلامت با اعتبار 75 میلیارد ریال در منطقه تربت حیدریه به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سعید رضا قنبری زاده صبح امروز در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه اظهار داشت: در دیماه امسال ۲۰ پروژه خدمات جامع سلامت با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال در منطقه تربت حیدریه به بهره برداری می رسد.

 

وی تصریح کرد: این پروژه ها شامل مراکز حامع سلامت در شهرهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه، پایگاهها خدمات سلامت شهری و روستائی و همچنین مرکز درمان بستر و خدمات جامع سلامت شهر کدکن خواهد بود.

 

وی مجموع اعتبار این پروژه ها را ۷۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی از مهمترین اهداف طرح تحول نظام سلامت بود که خوشبختانه تا حد زیادی این هدف در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تحقق یافته است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اظهار داشت: از ابتدای طرح تحول نظام سلامت در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، ۲۸ پروژه درمانی، بهداشتی با ۱۵ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

 

قنبری زاده مجموع طرح های نیمه تمام در سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه را تا پیش از این ۵۰ پروزه با بیش از ۷۰ هزار متر مربع برشمرد و افزود: بخشی از این پروژه ها به پایان رسیده اکنون آماده بهره برداری است و بخشی دیگر در حال اجرا و نیازمند ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود ۴۰۰ هزارنفر در جنوب خراسان رضوی خدمات ارائه می دهد.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است