بدون نظر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
۲۰ پروژه خدمات جامع سلامت، تا پایان دیماه در تربت حیدریه به بهره برداری می رسد
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در دیماه امسال 20 پروژه خدمات جامع سلامت با اعتبار 75 میلیارد ریال در منطقه تربت حیدریه به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سعید رضا قنبری زاده صبح امروز در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه اظهار داشت: در دیماه امسال ۲۰ پروژه خدمات جامع سلامت با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال در منطقه تربت حیدریه به بهره برداری می رسد.

 

وی تصریح کرد: این پروژه ها شامل مراکز حامع سلامت در شهرهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه، پایگاهها خدمات سلامت شهری و روستائی و همچنین مرکز درمان بستر و خدمات جامع سلامت شهر کدکن خواهد بود.

 

وی مجموع اعتبار این پروژه ها را ۷۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی از مهمترین اهداف طرح تحول نظام سلامت بود که خوشبختانه تا حد زیادی این هدف در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تحقق یافته است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اظهار داشت: از ابتدای طرح تحول نظام سلامت در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، ۲۸ پروژه درمانی، بهداشتی با ۱۵ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

 

قنبری زاده مجموع طرح های نیمه تمام در سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه را تا پیش از این ۵۰ پروزه با بیش از ۷۰ هزار متر مربع برشمرد و افزود: بخشی از این پروژه ها به پایان رسیده اکنون آماده بهره برداری است و بخشی دیگر در حال اجرا و نیازمند ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود ۴۰۰ هزارنفر در جنوب خراسان رضوی خدمات ارائه می دهد.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند