بدون نظر
 
مسئول واحد نظارت صنعت و معدن تربت حیدریه:
۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ق.ظ
 
مسئول واحد نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه گفت: در طول یک سال گذشته ارزش ریالی تخلف پرونده های ثبت شده در این شهرستان ۲۰ میلیارد و۸۸۳ میلیون ریال بوده است.

علی نظافت در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:  در طول یک سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۲۷ بازرسی از صنفی های مختلف به صورت ۲ شیفت در صبح و بعد از ظهر با مشارکت اداره های صنعت، معدن و تجارت، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف و اداره تعزیرات حکومتی انجام شده که در پیوند با این موضوع ۱۴۰۳ پرونده تخلف های صنفی نیز ثبت شده است.

 

وی  افزود: بیشترین تخلف ثبت شده مربوط به گران فروشی، تقلب، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی  است.

 

نظافت اظهار داشت: در همین مدت ۱۳۳۵ مورد شکایت از واحدهای مختلف صنفی از طریق شماره ۱۲۴ این شهرستان توسط شهروندان گزارش شده است.

 

مسئول واحد نظارت وبازرسی  اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه تصریح کرد: در یک سال گذشته ۹۰۰ واحد بدون پروانه کسب شناسایی شدند که از سوی واحد بازرسی برای آنها جهت اخذ پروانه کسب از اتحادیه های مربوطه دعوتنامه ارسال و راهنمایی های لازم انجام شده است.

 

وی گفت: پارسال  پنج گروه ۲ نفری مشترک از اتاق اصناف در قالب بازرسی و نظارت در سطح شهرستان به منظور کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها در ۲ نوبت صبح و عصر برای نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیرصنفی فعال بودند.

 

نظافت اظهار داشت: در طرح تشدید نظارت بر بازار ۵ اکیپ نظارتی نیز به صورت روزانه از تمام منطقه شهر، عملیات بازرسی و نظارت موارد بهداشتی، نحوه خرید و فروش و قیمت گذاری را پایش و با متخلفان برخورد می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است