بدون نظر
 
مسئول واحد نظارت صنعت و معدن تربت حیدریه:
۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ق.ظ
 
مسئول واحد نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه گفت: در طول یک سال گذشته ارزش ریالی تخلف پرونده های ثبت شده در این شهرستان ۲۰ میلیارد و۸۸۳ میلیون ریال بوده است.

علی نظافت در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:  در طول یک سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۲۷ بازرسی از صنفی های مختلف به صورت ۲ شیفت در صبح و بعد از ظهر با مشارکت اداره های صنعت، معدن و تجارت، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف و اداره تعزیرات حکومتی انجام شده که در پیوند با این موضوع ۱۴۰۳ پرونده تخلف های صنفی نیز ثبت شده است.

 

وی  افزود: بیشترین تخلف ثبت شده مربوط به گران فروشی، تقلب، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی  است.

 

نظافت اظهار داشت: در همین مدت ۱۳۳۵ مورد شکایت از واحدهای مختلف صنفی از طریق شماره ۱۲۴ این شهرستان توسط شهروندان گزارش شده است.

 

مسئول واحد نظارت وبازرسی  اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه تصریح کرد: در یک سال گذشته ۹۰۰ واحد بدون پروانه کسب شناسایی شدند که از سوی واحد بازرسی برای آنها جهت اخذ پروانه کسب از اتحادیه های مربوطه دعوتنامه ارسال و راهنمایی های لازم انجام شده است.

 

وی گفت: پارسال  پنج گروه ۲ نفری مشترک از اتاق اصناف در قالب بازرسی و نظارت در سطح شهرستان به منظور کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها در ۲ نوبت صبح و عصر برای نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیرصنفی فعال بودند.

 

نظافت اظهار داشت: در طرح تشدید نظارت بر بازار ۵ اکیپ نظارتی نیز به صورت روزانه از تمام منطقه شهر، عملیات بازرسی و نظارت موارد بهداشتی، نحوه خرید و فروش و قیمت گذاری را پایش و با متخلفان برخورد می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!