بدون نظر
 
مسئول واحد نظارت صنعت و معدن تربت حیدریه:
۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۲ ق.ظ
 
مسئول واحد نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه گفت: در طول یک سال گذشته ارزش ریالی تخلف پرونده های ثبت شده در این شهرستان ۲۰ میلیارد و۸۸۳ میلیون ریال بوده است.

علی نظافت در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:  در طول یک سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۲۷ بازرسی از صنفی های مختلف به صورت ۲ شیفت در صبح و بعد از ظهر با مشارکت اداره های صنعت، معدن و تجارت، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف و اداره تعزیرات حکومتی انجام شده که در پیوند با این موضوع ۱۴۰۳ پرونده تخلف های صنفی نیز ثبت شده است.

 

وی  افزود: بیشترین تخلف ثبت شده مربوط به گران فروشی، تقلب، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی  است.

 

نظافت اظهار داشت: در همین مدت 1335 مورد شکایت از واحدهای مختلف صنفی از طریق شماره ۱۲۴ این شهرستان توسط شهروندان گزارش شده است.

 

مسئول واحد نظارت وبازرسی  اداره صنعت، معدن وتجارت تربت حیدریه تصریح کرد: در یک سال گذشته ۹۰۰ واحد بدون پروانه کسب شناسایی شدند که از سوی واحد بازرسی برای آنها جهت اخذ پروانه کسب از اتحادیه های مربوطه دعوتنامه ارسال و راهنمایی های لازم انجام شده است.

 

وی گفت: پارسال  پنج گروه ۲ نفری مشترک از اتاق اصناف در قالب بازرسی و نظارت در سطح شهرستان به منظور کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها در ۲ نوبت صبح و عصر برای نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیرصنفی فعال بودند.

 

نظافت اظهار داشت: در طرح تشدید نظارت بر بازار ۵ اکیپ نظارتی نیز به صورت روزانه از تمام منطقه شهر، عملیات بازرسی و نظارت موارد بهداشتی، نحوه خرید و فروش و قیمت گذاری را پایش و با متخلفان برخورد می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد