بدون نظر
 
همزمان با آخرین روز هفته دولت؛
۲ پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان مه ولات به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۹ ق.ظ
 
همزمان با آخرین روز هفته دولت مرکز خدمات جامع سلامت شادمهر و خانه بهداشت همت‌آباد با هزینه بری 41.5 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه صبح امروز در آئین بهره‌برداری از این پروژه‌ها که با همراهی خیرین حوزه سلامت به مرحله افتتاح رسیده، گفت: پروژۀ مرکز خدمات جامع سلامت شادمهر با زیربنای ۱۲۵۰ مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال تکمیل و تجهیز شد و افتتاح آن منشا خدمات موثری در منطقه خواهد بود. همچنین خانه بهداشت روستای همت‌آباد نیز در زمینی به زیربنای ۹۰ مترمربع و با هزینه‌ای حدود ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

دکتر حسین ابراهیمی‌پور با اشاره به اهمیت توسعۀ زیرساخت‌های سلامت در منطقه بیان داشت: ارتقای کیفیت خدمات ارتباط مستقیمی با توسعۀ زیرساخت‌ها دارد و امیدواریم با همراهی مسئولان و خیرین ارجمند شاهد سرعت گرفتن پروژه‌های عمرانی حوزۀ سلامت به‌ویژه در نقاط روستایی و کم‌برخوردار باشیم.

محسن زنگنه نمایندۀ مردم شهرستان تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی نیز سلامت را یک رکن اساسی در توسعه‌یافتگی قلمداد کرد و اظهار داشت: مواجهه با همه‌گیری کرونا اهمیت پرداختن به توسعۀ زیرساخت‌های سلامت را بیش از پیش نمایان ساخت و امروز مسئلۀ سلامت به یک سرفصل مهم در سندهای توسعه‌یافتگی تبدیل شده و برای پیشبرد اهداف توسعه‌یافتگی منطقه نیازمند تسریع در روند ساخت پروژه‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری