بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه
امروز هیچ مسئله ای بدون حضور ایران در منطقه قابل حل نیست/واقعه طبس آمریکا را ذلیل کرد
تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه تاکید کرد: زمانی ایران را در دنیا بعنوان یک کشور مستعمره آمریکا و انگلیس می شناختند اما به برکت انقلاب اسلامی و به اذعان بسیاری از کارشناسان سیاسی و نظامی جهان، امروز هیچ مسئله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در شرایطی که تفکر غرب و شرق دنیا به بن بست رسیده بود، پیروزی انقلاب اسلامی ایدوئولوژی جدیدی را به جهان معرفی کرد، پدیده ای نو که برگرفته از مکتب اسلام ناب محمدی(ص) به دنبال برقراری حکومت اسلامی بود.

 

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف تشکیل انقلاب اسلامی تحقق احکام اسلامی حتی بصورت تدریجی است تا در کنار اعتماد مردم، عدالت و فاصله طبقاتی در کشور از بین برود.

 

گرایلی در ادامه به ۵ اردیبهشت و شکست آمریکا در صحرای طبس اشاره کرد و بیان داشت: حقیقت این حادثه تاریخی امداد الهی بود که پس از جریان گروگانگیری در لانه جاسوسی آمریکا کماندوهای خود را با تمام تجهیزات و امکانات فرستاد تا با بمباران نقاط حساس کشور انقلاب اسلامی را در یک تهاجم نظامی از بین ببرد.

 

فرمانده سپاه خاطر نشان کرد:  این واقعه تاریخی دولتمردان روسیاه آمریکا راذلیل کرد و آنان را بر آن داشت تا در ادامه با برنامه ریزی هایی دیگر به توطئه و دشمنی علیه انقلاب اسلامی ایران ادامه دهند.

 

گرایلی اظهار کرد: آنچه که در صحرای طبس گذشت مصداقی دیگر از حادثه تاریخی صدر اسلام برای سپاه ابرهه بود که خداوند ابزار و امکانات را مامور به حفاظت از انقلاب اسلامی کرد.

 

فرمانده ناحیه بسیج تربت حیدریه ابراز داشت: امروز تفکر انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و سراسر منطقه و کشورهای آفریقائی و آمریکایی را گرفته و در حال نفوذبه قلب اروپاست، لذا دشمن به هراس افتاده و برای از بین بردن این تفکر تاکنون دست به هر اقدامی زده است.

 

وی یکی از مهترین اقدامات دشمن را تشکیل و تسلیح گروههای تکفیری و تروریستی در منطقه غرب آسیا عنوان کرد و بیان داشت: با راه اندازی جنگ های نیابتی در منطقه بسیاری از اراذل و اوباش کشورهای اروپائی و آسیایی از زندانها آزاد شدند و با پیوستن به این گروهها چهره ای خشن از اسلام را به دنیا معرفی کردند

 

گرایلی ادامه داد: جبهه استکبار با این اقدام خود زنجیره مقاومت را محکم تر کرد و جنبش های انقلابی حزب الله لبنان،حشد الشعبی در عراق، بسیج مردمی درسوریه، انصار الله یمن، زینبیون پاکستان، فاطمیون افغانستان و بسیاری از جنبش های دیگر که در آینده بروز و ظهور پیدا می کنند را بوجود آورد این همان قدرت لایزال الهی است که خاموش شدنی نیست.

 

فرمانده سپاه تربت حییدریه با بیان اینکه هیچ یک از مشکلات مشکل منطقه غرب آسیا بدون حضور ایران قابل حل نیست، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، تمام کارشناسان سیاسی و نظامی دنیا به این موضوع اذعان کردند که ایران محور منطقه بشمار می رود و برای حل مشکلات بوجود آمده باید یک رکن از مذاکرات این کشور باشد.

 

گرایلی رسالت اصلی امروز نخبگان و فرهیختگان جامعه را بسیاز سختر  و اساسی تر از اوایل انقلاب برشمرد و افزود: امروز در یک هجمه سخت فرهنگی و اقتصادی قرار گرفتیم و دشمن تمام تجهیزات و امکانات خود را به کار بسته تا با انحراف انقلاب شکست ایدئولوژی جدید را به دنیا ثابت کند، اما غافل از آنکه نور الهی هرگز خاموش نخواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است