بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه
امروز هیچ مسئله ای بدون حضور ایران در منطقه قابل حل نیست/واقعه طبس آمریکا را ذلیل کرد
تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه تاکید کرد: زمانی ایران را در دنیا بعنوان یک کشور مستعمره آمریکا و انگلیس می شناختند اما به برکت انقلاب اسلامی و به اذعان بسیاری از کارشناسان سیاسی و نظامی جهان، امروز هیچ مسئله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در شرایطی که تفکر غرب و شرق دنیا به بن بست رسیده بود، پیروزی انقلاب اسلامی ایدوئولوژی جدیدی را به جهان معرفی کرد، پدیده ای نو که برگرفته از مکتب اسلام ناب محمدی(ص) به دنبال برقراری حکومت اسلامی بود.

 

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف تشکیل انقلاب اسلامی تحقق احکام اسلامی حتی بصورت تدریجی است تا در کنار اعتماد مردم، عدالت و فاصله طبقاتی در کشور از بین برود.

 

گرایلی در ادامه به ۵ اردیبهشت و شکست آمریکا در صحرای طبس اشاره کرد و بیان داشت: حقیقت این حادثه تاریخی امداد الهی بود که پس از جریان گروگانگیری در لانه جاسوسی آمریکا کماندوهای خود را با تمام تجهیزات و امکانات فرستاد تا با بمباران نقاط حساس کشور انقلاب اسلامی را در یک تهاجم نظامی از بین ببرد.

 

فرمانده سپاه خاطر نشان کرد:  این واقعه تاریخی دولتمردان روسیاه آمریکا راذلیل کرد و آنان را بر آن داشت تا در ادامه با برنامه ریزی هایی دیگر به توطئه و دشمنی علیه انقلاب اسلامی ایران ادامه دهند.

 

گرایلی اظهار کرد: آنچه که در صحرای طبس گذشت مصداقی دیگر از حادثه تاریخی صدر اسلام برای سپاه ابرهه بود که خداوند ابزار و امکانات را مامور به حفاظت از انقلاب اسلامی کرد.

 

فرمانده ناحیه بسیج تربت حیدریه ابراز داشت: امروز تفکر انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و سراسر منطقه و کشورهای آفریقائی و آمریکایی را گرفته و در حال نفوذبه قلب اروپاست، لذا دشمن به هراس افتاده و برای از بین بردن این تفکر تاکنون دست به هر اقدامی زده است.

 

وی یکی از مهترین اقدامات دشمن را تشکیل و تسلیح گروههای تکفیری و تروریستی در منطقه غرب آسیا عنوان کرد و بیان داشت: با راه اندازی جنگ های نیابتی در منطقه بسیاری از اراذل و اوباش کشورهای اروپائی و آسیایی از زندانها آزاد شدند و با پیوستن به این گروهها چهره ای خشن از اسلام را به دنیا معرفی کردند

 

گرایلی ادامه داد: جبهه استکبار با این اقدام خود زنجیره مقاومت را محکم تر کرد و جنبش های انقلابی حزب الله لبنان،حشد الشعبی در عراق، بسیج مردمی درسوریه، انصار الله یمن، زینبیون پاکستان، فاطمیون افغانستان و بسیاری از جنبش های دیگر که در آینده بروز و ظهور پیدا می کنند را بوجود آورد این همان قدرت لایزال الهی است که خاموش شدنی نیست.

 

فرمانده سپاه تربت حییدریه با بیان اینکه هیچ یک از مشکلات مشکل منطقه غرب آسیا بدون حضور ایران قابل حل نیست، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، تمام کارشناسان سیاسی و نظامی دنیا به این موضوع اذعان کردند که ایران محور منطقه بشمار می رود و برای حل مشکلات بوجود آمده باید یک رکن از مذاکرات این کشور باشد.

 

گرایلی رسالت اصلی امروز نخبگان و فرهیختگان جامعه را بسیاز سختر  و اساسی تر از اوایل انقلاب برشمرد و افزود: امروز در یک هجمه سخت فرهنگی و اقتصادی قرار گرفتیم و دشمن تمام تجهیزات و امکانات خود را به کار بسته تا با انحراف انقلاب شکست ایدئولوژی جدید را به دنیا ثابت کند، اما غافل از آنکه نور الهی هرگز خاموش نخواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است