بدون نظر
 
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی:
۱۵۸ هزار خانوار نیازمند تحت پوشش کمیته امداد خراسان رضوی قرار گرفته اند
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: بالغ بر 380 هزار نفر در قالب 158 هزار خانوار نیازمند، تحت حمایت کمیته امداد این استان قرار دارند.

محسن مسعودیان راد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: در سطح استان خراسان رضوی 158 هزار خانوار نیازمند تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و بالغ بر این رقم نیازمندانی هرساله بصورت موردی به این نهاد مراجعه می کنند.

 

وی بیان داشت: مردم خیر و نوع دوست خراسان رضوی در سال گذشته 22 میلیارد ریال زکات فطره خود را به کمیته امداد پرداخت کردند.

 

مسعودیان راد تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص ساماندهی و هماهنگی با سایر دستگاههای حمایتی و خیرین و بهزیستی، پیش بینی می کنیم امسال شاهد افزایش پرداختی زکات فطره به کمیته امداد باشیم.

 

وی به چگونگی هزینه کرد زکات در استان اشاره کرد و افزود: زکات فطره جمع آوری شده در هر شهرستان برای نیازمندان همان شهرستان هزینه می شود و در کلانشهرهای همچون مشهد زکات فطره در میان نیازمندان محلات و محرومان مناطق حاشیه شهر توزیع می‌گردد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مردم خیر و نوعدوست شهرستان تربت حیدریه در سال گذشته 303 میلیارد و 200 میلیون ریال مشارکتها و مساعدتهای نقدی و غیر نقدی خود را به کمیته امداد اهدا کردند.

 

وی تعداد ایتام این استان را 15 هزار و 500 نفر عنوان کرد و افزود: 65 هزار حامی ایتام در خراسان رضوی به 15 هزار و 500 یتیم در این استان کمکها و مساعدتهای نقدی و غیر نقدی خود را ارائه می کنند.

 

مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی اذعان کرد: 50 هزار فرزند در خانه که از سرپرست محروم هستند در طرح محسنین کمیته امداد ساماندهی شدند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد