بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛
۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: از مجموع 3 هزار و 278 واحد مسکن در این شهرستان 1500 واحد آن فاقد متقاضی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی در بازدید از واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه اظهار داشت: از مجموع سه هزار و ۲۷۸ واحد مسکن مهر در این شهرستان تاکنون یکهزار و ۶۲۰ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

 

وی بیان داشت: بر این اساس از این تعداد واحد احداث شده یا نیمه تمام  در این شهرستان ۱۵۰۰ واحد آن فاقد متقاضی است.

 

رستمی رفع مشکلات مسکن مهر را در گرو تشکیل کارگروه ویژه برای شناسائی معضلات آن دانست و افزود: شناسائی و حل مشکلات موجود در زیر ساخت ها و مباحث دیگر نیازمند همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای اجرایی است تا با اهتمام بیشتری این پروژه به پایان برسد.

 

فرماندار تربت حیدریه عمده مشکلات موجود را متوجه پیمانکاران دانست و گفت: از عمده دلایل بروز این مشکلات عملکرد ضعیف و کم توجهی به تعهدات از سوی برخی تعاونی ها و پیمانکاران می باشد که حلاوت و شیرینی خرید ارزان مسکن را به کام خریداران تلخ کرده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه نیز گفت: عملیات اجرایی مسکن مهر در این شهرستان با ثبت نام و تقاضای ۶ هزار متقاضی فاقد مسکن همراه بود که به سه هزار و ۲۸۷ واحد در زمینی به مساحت ۸۳ هکتار کاهش یافت.

 

مهدی یوسفی مقدم افزود: تعدادی از این واحدها در قالب شرکت تعاونی و تعدادی نیز توسط شرکت های انبوه ساز احداث یا در حال ساخت است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه