بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛
۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: از مجموع 3 هزار و 278 واحد مسکن در این شهرستان 1500 واحد آن فاقد متقاضی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی در بازدید از واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه اظهار داشت: از مجموع سه هزار و ۲۷۸ واحد مسکن مهر در این شهرستان تاکنون یکهزار و ۶۲۰ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

 

وی بیان داشت: بر این اساس از این تعداد واحد احداث شده یا نیمه تمام  در این شهرستان ۱۵۰۰ واحد آن فاقد متقاضی است.

 

رستمی رفع مشکلات مسکن مهر را در گرو تشکیل کارگروه ویژه برای شناسائی معضلات آن دانست و افزود: شناسائی و حل مشکلات موجود در زیر ساخت ها و مباحث دیگر نیازمند همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای اجرایی است تا با اهتمام بیشتری این پروژه به پایان برسد.

 

فرماندار تربت حیدریه عمده مشکلات موجود را متوجه پیمانکاران دانست و گفت: از عمده دلایل بروز این مشکلات عملکرد ضعیف و کم توجهی به تعهدات از سوی برخی تعاونی ها و پیمانکاران می باشد که حلاوت و شیرینی خرید ارزان مسکن را به کام خریداران تلخ کرده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه نیز گفت: عملیات اجرایی مسکن مهر در این شهرستان با ثبت نام و تقاضای ۶ هزار متقاضی فاقد مسکن همراه بود که به سه هزار و ۲۸۷ واحد در زمینی به مساحت ۸۳ هکتار کاهش یافت.

 

مهدی یوسفی مقدم افزود: تعدادی از این واحدها در قالب شرکت تعاونی و تعدادی نیز توسط شرکت های انبوه ساز احداث یا در حال ساخت است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور