بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛
۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: از مجموع 3 هزار و 278 واحد مسکن در این شهرستان 1500 واحد آن فاقد متقاضی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علی رستمی در بازدید از واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه اظهار داشت: از مجموع سه هزار و ۲۷۸ واحد مسکن مهر در این شهرستان تاکنون یکهزار و ۶۲۰ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

 

وی بیان داشت: بر این اساس از این تعداد واحد احداث شده یا نیمه تمام  در این شهرستان ۱۵۰۰ واحد آن فاقد متقاضی است.

 

رستمی رفع مشکلات مسکن مهر را در گرو تشکیل کارگروه ویژه برای شناسائی معضلات آن دانست و افزود: شناسائی و حل مشکلات موجود در زیر ساخت ها و مباحث دیگر نیازمند همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای اجرایی است تا با اهتمام بیشتری این پروژه به پایان برسد.

 

فرماندار تربت حیدریه عمده مشکلات موجود را متوجه پیمانکاران دانست و گفت: از عمده دلایل بروز این مشکلات عملکرد ضعیف و کم توجهی به تعهدات از سوی برخی تعاونی ها و پیمانکاران می باشد که حلاوت و شیرینی خرید ارزان مسکن را به کام خریداران تلخ کرده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه نیز گفت: عملیات اجرایی مسکن مهر در این شهرستان با ثبت نام و تقاضای ۶ هزار متقاضی فاقد مسکن همراه بود که به سه هزار و ۲۸۷ واحد در زمینی به مساحت ۸۳ هکتار کاهش یافت.

 

مهدی یوسفی مقدم افزود: تعدادی از این واحدها در قالب شرکت تعاونی و تعدادی نیز توسط شرکت های انبوه ساز احداث یا در حال ساخت است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استقبال از مسافران و زائران نوروزی در پایتخت ابریشم ایران با برنامه های نوین فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه برخوردهای قهرآمیز با مردم مانع توسعه شهری می شود/تمام برنامه های شهرداری تربت حیدریه فدای ترافیک شده است