بدون نظر
 
کارشناس امور کودکان و نوجوانان بهزیستی خراسان رضوی:
۱۵۰۰ مهد کودک در خراسان رضوی فعالیت دارند
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۰ ب.ظ
 
کارشناس امور کودکان و نوجوانان بهزیستی خراسان رضوی گفت: یکهزار و پانصد مهد کودک دولتی و خصوصی در استان خراسان رضوی فعالیت می کنند.

به گزارش تابان تربت، محبوب چراغچی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مربیان مهدهای کودک خراسان رضوی با اشاره به فعالیت این مراکز در گفتگو با خبرنگاران افزود: مربیان، مدیران و موسسات مهدهای کودک هرسال برای بازآموزی و آشنایی با شیوه های جدید آموزشی در دوره های آموزشی شرکت کرده و گواهینامه دریافت می کنند.
وی بیان داشت: حضور مشاور و روانشناس در مهدهای کودک وابسته به بهزیستی خراسان رضوی الزامی است و این افراد در تمام مهدهای کودک این استان حضور دارند.

 

چراغچی اذعان کرد: یکهزار و پانصد مهد کودک دولتی و خصوصی در استان فعالیت می کنند که از این تعداد 615 مهد در روستاها و 892 مهد نیز در شهرهای خراسان رضوی فعال هستند.

 

در ادامه کارشناس مسئول دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی خراسان رضوی اظهارداشت: بیش از 11 هزار و 420 زن سرپرست خانوار در این استان وجود دارند که بهزیستی درصدد توانمند سازی آنان است.
اکرم لالوی از فعالیت 140 گروه همیار در خراسان رضوی خبر داد و گفت: بیش از هزار و 150 نفر از زنان سرپرست خانوار در این استان عضو گروه همیار بهزیستی هستند که 50 درصد آنان توانمند شده اند.

 

وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 823 زن سرپرست خانوار در خراسان رضوی تحت حمایت بهزیستی با دریافت سرمایه کار و تسهیلات توانمند شده اند.

 

480 نفر از 13 شهرستان خراسان رضوی کارگاه آموزشی مربیان مهدهای کودک را بمدت 5 روز در شهرستان تربت حیدریه سپری می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است