بدون نظر
 
کارشناس امور کودکان و نوجوانان بهزیستی خراسان رضوی:
۱۵۰۰ مهد کودک در خراسان رضوی فعالیت دارند
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۰ ب.ظ
 
کارشناس امور کودکان و نوجوانان بهزیستی خراسان رضوی گفت: یکهزار و پانصد مهد کودک دولتی و خصوصی در استان خراسان رضوی فعالیت می کنند.

به گزارش تابان تربت، محبوب چراغچی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مربیان مهدهای کودک خراسان رضوی با اشاره به فعالیت این مراکز در گفتگو با خبرنگاران افزود: مربیان، مدیران و موسسات مهدهای کودک هرسال برای بازآموزی و آشنایی با شیوه های جدید آموزشی در دوره های آموزشی شرکت کرده و گواهینامه دریافت می کنند.
وی بیان داشت: حضور مشاور و روانشناس در مهدهای کودک وابسته به بهزیستی خراسان رضوی الزامی است و این افراد در تمام مهدهای کودک این استان حضور دارند.

 

چراغچی اذعان کرد: یکهزار و پانصد مهد کودک دولتی و خصوصی در استان فعالیت می کنند که از این تعداد 615 مهد در روستاها و 892 مهد نیز در شهرهای خراسان رضوی فعال هستند.

 

در ادامه کارشناس مسئول دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی خراسان رضوی اظهارداشت: بیش از 11 هزار و 420 زن سرپرست خانوار در این استان وجود دارند که بهزیستی درصدد توانمند سازی آنان است.
اکرم لالوی از فعالیت 140 گروه همیار در خراسان رضوی خبر داد و گفت: بیش از هزار و 150 نفر از زنان سرپرست خانوار در این استان عضو گروه همیار بهزیستی هستند که 50 درصد آنان توانمند شده اند.

 

وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 823 زن سرپرست خانوار در خراسان رضوی تحت حمایت بهزیستی با دریافت سرمایه کار و تسهیلات توانمند شده اند.

 

480 نفر از 13 شهرستان خراسان رضوی کارگاه آموزشی مربیان مهدهای کودک را بمدت 5 روز در شهرستان تربت حیدریه سپری می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد