بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره):
۱۵ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه جمع آوری شد
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۹ ب.ظ
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه گفت: به همت مردم خیر و نوع دوست این شهرستان در سال گذشته مبلغ 15 ميليارد ريال زكات جمع آوری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، عباس ترکمان زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: در سال گذشته 40 روستا مشمول زکات بودند که از این  تعداد 35 روستا زکات خود را به کمیته امداد پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال 92 حدود 38 درصد رشد داشته است.

 

وی تصریح کرد: 100 نفر عامل افتخاری و تعداد 27 نفر مبلغ روحانی جهت جمع آوری زکات در سطح شهرستان با کمیته امدادامام خمینی (ره) همکاری داشته ،که جهت ارتقاء سطح  همکاری و ایجادانگیزه، دربین مبلغین بنحو شایسته  از آنان تقدیر بعمل آمده است.

 

ترکمان زاده گفت: در سال 93 مبلغ 230 میلیون ریال به پروژه های عمرانی، از محل جمع آوری زکات پرداخت شده است.

 

وی در ادامه از برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی  برای عاملین، مبلغین و مودیان بصورت گروهی وچهره به چهره در سطح شهرستان خبرداد و افزود: در این خصوص تعداد 18 جلسه گروهی و  100جلسه چهره به چهره برگزار شده است.

 

دبیر شورای زکات تربت حیدریه زکات جمع آوری  شده در سال 93 برای محرومین را حدود 5 میلیارد ریال اعلام و بیان کرد:  تمامی مبالغ جمع آوری شده جهت جهیزیه، درمان، تحصیل، آزادی زندانیان و مسکن مصرف شده است.

 

وی احداث  ومرمت مسجد ، حسینه و خانه عالم را از دیگر موارد هزینه کرد زکات عنوان کرد و گفت: در سال 93   در سطح شهرستان  هفت مسجد ، 10  حسینیه  و یک خانه عالم با هزینه ای بالغ بر  12 میلیارد ریال احداث و یا مرمت گردیده است

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی تربت حیدریه (ره) ابراز امیدواری کرد: با توجه به شعار همدلی وهمزبانی و در جهت تحقق اوامر مقام معظم رهبری با افزایش همدلی ها و همزبانی ها در سطح شهرستان شاهد افزایش پرداخت زکات باشیم و با همت خیرین در سال جاری 22 میلیارد ریال را با برنامه ریزی مستمر در جهت خدمت به محرومین ونیازمندان جمع آوری کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود