بدون نظر
 
رئیس غله منطقه تربت حیدریه:
۱۰۰ هزار تن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۰ ق.ظ
 
رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی تربت حیدریه پیش بینی کرد امسال 100 هزارتن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت شود که 70 هزار تن آن مازاد بر نیاز کشاورزان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسینعلی سنچولی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه افزود: تاکنون هشت مرکز خرید تعاون روستایی و غله  بیش از 11 هزار تن گندم در قالب خرید تضمینی از کشاورزان جنوب خراسان رضوی خریداری و تحویل سیلوی گندم تربت حیدریه داده است.

 

وی گفت: پیش بینی می کنیم امسال 100 هزارتن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت شود که 70 هزار تن آن مازاد بر نیاز کشاورزان تحویل سیلوی گندم منطقه تربت حیدریه می شود.

 

سنچولی خرید تضمینی هر کیلو گرم گندم معمولی از کشاورزان را هزار و 550 ریال و گندم دروم را به قمیت هر کیلوگرم 18 هزار و 500 ریال عنوان کرد.

 

رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی منطقه تربت حیدریه تصریح کرد: امسال کشاورزان در همان روز تحویل گندم و از طریق سامانه بانک کشاورزی پول خود را دریافت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است