بدون نظر
 
رئیس غله منطقه تربت حیدریه:
۱۰۰ هزار تن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت می شود
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۰ ق.ظ
 
رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی تربت حیدریه پیش بینی کرد امسال 100 هزارتن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت شود که 70 هزار تن آن مازاد بر نیاز کشاورزان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسینعلی سنچولی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه افزود: تاکنون هشت مرکز خرید تعاون روستایی و غله  بیش از 11 هزار تن گندم در قالب خرید تضمینی از کشاورزان جنوب خراسان رضوی خریداری و تحویل سیلوی گندم تربت حیدریه داده است.

 

وی گفت: پیش بینی می کنیم امسال 100 هزارتن گندم از مزارع جنوب خراسان رضوی برداشت شود که 70 هزار تن آن مازاد بر نیاز کشاورزان تحویل سیلوی گندم منطقه تربت حیدریه می شود.

 

سنچولی خرید تضمینی هر کیلو گرم گندم معمولی از کشاورزان را هزار و 550 ریال و گندم دروم را به قمیت هر کیلوگرم 18 هزار و 500 ریال عنوان کرد.

 

رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی منطقه تربت حیدریه تصریح کرد: امسال کشاورزان در همان روز تحویل گندم و از طریق سامانه بانک کشاورزی پول خود را دریافت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود