بدون نظر
 
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه:
۶۵ هزار متر مربع از اراضی ملی تربت حیدریه رفع تصرف شده است
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۱ ب.ظ
 
معاون مدیرکل و مدیر اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: در سال گذشته بیش از 65 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شده است.

به گزارش تابان تربت، به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه، ایمان مقید با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستا حفاظت از اراضی ملی در این شهرستان ،گفت : در سال ۹۳ بیش از ۶۵ هزار متر مربع از اراضی ملی از متصرفین باز پس گرفته شده و ده ها پرونده قضایی علیه متجاوزین در محاکم قضایی تشکیل شده است .

وی افزود: طی اعلام شکایت و پیگیری های این  اداره در خصوص این اراضی سرانجام دادگاه این اراضی را تصرف شده اعلام و رای خود مبنی بر رفع تصرف از اراضی ملی را صادر کرد.
مقید به نقش فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص حفظ اراضی ملی اشاره و اظهارکرد: باید کار فرهنگی و آگاهی‌بخشی به مردم، سرلوحه کارها قرار گرفته و بیش از گذشته به این امر مهم توجه شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه بیان کرد: هر مقدار سطح آگاهی مردم در خصوص حفظ اراضی ملی  افزایش یابد صدمات وارده به این عرصه‌ها کاهش پیدا می‌کند .
وی گفت: در سال گذشته با استقرار واحد حفاظت اراضی، اجازه هیچگونه تصرف جدیدی در محدوده اراضی ملی داده نشده است که دراین راستا تربت حیدریه در حفظ اموال دولتی جایگاه بسیار خوبی داشت است .

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است همایش شکوه اقتدار بسیج در تربت حیدریه+تصاویر