بدون نظر
 
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه:
۶۵ هزار متر مربع از اراضی ملی تربت حیدریه رفع تصرف شده است
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۱ ب.ظ
 
معاون مدیرکل و مدیر اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: در سال گذشته بیش از 65 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شده است.

به گزارش تابان تربت، به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه، ایمان مقید با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستا حفاظت از اراضی ملی در این شهرستان ،گفت : در سال ۹۳ بیش از ۶۵ هزار متر مربع از اراضی ملی از متصرفین باز پس گرفته شده و ده ها پرونده قضایی علیه متجاوزین در محاکم قضایی تشکیل شده است .

وی افزود: طی اعلام شکایت و پیگیری های این  اداره در خصوص این اراضی سرانجام دادگاه این اراضی را تصرف شده اعلام و رای خود مبنی بر رفع تصرف از اراضی ملی را صادر کرد.
مقید به نقش فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص حفظ اراضی ملی اشاره و اظهارکرد: باید کار فرهنگی و آگاهی‌بخشی به مردم، سرلوحه کارها قرار گرفته و بیش از گذشته به این امر مهم توجه شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه بیان کرد: هر مقدار سطح آگاهی مردم در خصوص حفظ اراضی ملی  افزایش یابد صدمات وارده به این عرصه‌ها کاهش پیدا می‌کند .
وی گفت: در سال گذشته با استقرار واحد حفاظت اراضی، اجازه هیچگونه تصرف جدیدی در محدوده اراضی ملی داده نشده است که دراین راستا تربت حیدریه در حفظ اموال دولتی جایگاه بسیار خوبی داشت است .

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود