بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه
۴۲ درصد از دانش آموزان تربت حیدریه به سمت رشته های مهارت آموزی هدایت شدند
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ق.ظ
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه ۴۲ درصد دانش آموزان این خطه به سمت مهارت آموزی هدایت شدند، افزود: سعی شده تا برای رونق تولید و اشتغال پایدار، دانش آموزان به سمت رشته های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی سوق داده شوند.

به گزارش خبرنگاران تابان تربت؛ محمدرضا قرایی معاون مدیرکل و مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان تربت حیدریه صبح امروز در آئین بازگشایی مدارس در دبیرستان فرزانگان اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید 39 هزار نفر دانش آموز در مدارس این شهرستان مشغول تحصیل هستند که 3 هزار و 650 نفرشان کلاس اولی می باشند.

وی افزود: این دانش آموزان در 280 باب مدرسه، هزار و 600 کلاس و توسط 2 هزار و 500 نفر همکار فرهنگی درس می خوانند.

قرایی گفت: همچنین در هشت باب مدرسه شاهد به 800 نفر دانش آموز خانواده شاهد و ایثارگر خدمات ارایه می کنیم.

قرایی در بخش دیگری اظهار داشت: در کنکور سراسری امسال دانش آموزان این خطه موفق شدند هفت رتبه زیر صد کسب کنند.

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه ۴۲ درصد دانش آموزان این خطه به سمت مهارت آموزی هدایت شدند، افزود: سعی شده تا برای رونق تولید و اشتغال پایدار، دانش آموزان به سمت رشته های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی سوق داده شوند.

به گفته مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در قالب پروژه مهر و با کمک افراد خیر، کلیه مدارس بازپیرایی و برای استفاده دانش آموزان تجهیز شده اند

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه