بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۴۶ ق.ظ
 
معاون امور هماهنگی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: از ابتدای آغاز عملیات اصلاح جاده کدکن به تلخ بخش تاکنون ۴۰ درصد این محور روکش آسفالت شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ چندی پیش،  امام جمعه کدکن از وضعیت جاده این شهر به روستای تلخ بخش انتقاد کرد، این موضوع پس از رسانه ای شدن واکنش مسئولان مربوط و آغاز عملیات اصلاح این محور را به همراه داشت.

 

درهیم زمینه معاون امور هماهنگی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه در گفت وگو با خبرنگاران از اتمام مرحله ترک گیری حدود ۵/۵ کیلومتر از جاده شهر کدکن منتهی به روستای تلخ بخش خبر داد.

 

احسان کریمی گفت: با توجه به شروع چندین عملیات مختلف به سازی مسیرهای جاده ای در این منطقه، پروژه اصلاح روکش جاده کدکن به تلخ بخش حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات ترک گیری ۵/۵ کیلومتر از ۱۳ کیلومتر این محور به اتمام رسیده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به بارش های اخیر در این منطقه و پر آب شدن ترک ها، امکان ادامه اصلاح مسیر و اتمام ترک گیری باقی مانده محور  به تاخیر افتاده است.

 

کریمی افزود: روکش نهایی آسفالت جاده محور رباط سنگ به کدکن از محدوده روستای اکبر آباد تا جوادیه، حدود چهار کیلومتر به اتمام رسیده و بارش های اخیر در این منطقه به لحاظ زمانی ادامه فعالیت پیمانکار را به تعویق انداخت.

 

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه در ادامه از آغاز عملیات جاده روستای سرهنگ به حصار یزدان در همین منطقه خبر داد و افزود: با پیگیری های مکرر همه دستگاه های متولی تمام تلاش خود را برای به سازی و رفع مشکلات جاده ای مربوط به محور های منتهی به کدکن و رباط سنگ را صورت داده  و امیدواریم با اتمام این پروژه ها، نارضایتی مردمی در این خصوص به حداقل برسد

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی