بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت‌حیدریه:
۳ هزار نفر از دانش آموزان منطقه تربت حیدریه به برنامه شاد دسترسی ندارند
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ق.ظ
 
قرایی گفت: حدود سه هزار نفر از جمعیت ۴۰ هزار نفری دانش‌آموزان این خطه به برنامه شاد دسترسی ندارند که با مشارکت کمیته امداد تاکنون ۲۰۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند تهیه و توزیع شده است.

محمدرضا قرائی‌تربتی‌، مدیر آپوزش و پرورش تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: حدود سه هزار نفر از جمعیت ۴۰ هزار نفری دانش‌آموزان این خطه به برنامه شاد دسترسی ندارند که با مشارکت کمیته امداد تاکنون ۲۰۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند تهیه و توزیع شده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی تبلت‌ ها بالغ بر ۶ میلیارد ریال و به دانش‌آموزانی اهدا می‌شود که با بررسی‌های مدیران مدارس معلوم شده به برنامه کاربردی شاد دسترسی ندارند.

قرایی بیان کرد: با مشارکت کمیته امداد، راه اندازی پویش‌های مردمی و اعلام آمادگی خیران گرامی‌ انتظار می‌رود در آینده تبلت های بیشتری خریداری و تحویل دانش‌آموزان نیازمند شود.

وی در بخش دیگری اظهار کرد: بتازگی توسط هنرجویان هنرستان دکتر حسابی تربت‌ حیدریه و با صرف پنج میلیون ریال دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند ساخته شده‌ است.

مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه با بیان اینکه دستگاه با استفاده از توانایی و ظرفیت‌های هنرجویان و مدیریت خوب دبیران مربوطه ساخته شده، افزود: برای استفاده از دستگاه نیاز به فشار دادن دکمه دستگاه نیست و با نزدیک کردن دستان به دستگاه کار ضدعفونی انجام می‌گیرد.

وی گفت: ضرورت دارد مسوولان به منظور تشویق این هنرجویان، از این عزیزان حمایت کنند و مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز در صورت نیاز سفارش خرید خود را به این اداره اعلام کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه