بدون نظر
 
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:
۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور نیمه تمام است
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۹ ق.ظ
 
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: در حال حاضر ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور نیمه تمام است که از این میزان ۵۶ هزار واحد آن فاقد متقاضی است.

احمد اصغری مهرآبادی در حاشیه بازدید از سایت مسکن مهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح مسکن مهر ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد احداث شده که یک میلیون و ۸۲۵ هزار واحد آن تحویل شده و حدود ۲۰۰ هزار واحد آن آماده واگذاری است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: در حال حاضر ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور نیمه تمام است که از این میزان ۵۶ هزار واحد آن فاقد متقاضی است.

وی با اشاره به برخی مشکلات مسکن مهر گفت: در تلاشیم تا با آئین نامه جدید دولت که هنوز ابلاغ نشده از محل فروش عرصه مسکن مهر برخی از مشکلات این واحدهای مسکونی برطرف شود هرچند که در برخی نقاط این موضوع شروع شده است.

مهرآبادی به مشکلات زیر ساخت ها اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۲۵۰۰ مدرسه برای مسکن مهر نیاز است که ما ساخت ۵۰۰ باب مدرسه را شروع کردیم و ۳۹۰ مدرسه را نیز تاکنون تحوبل دادیم.

رییس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: در حال حاضر ۱۶۲۰ واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده که ۳۱۰ واحد ان نواقص عمده از جمله نبود آسانسور و سیستم های اعلام و اطفای حریق دارند.

مهدی یوسفی مقدم بیان کرد: از مجموع ۳۲۷۸ واحد مسکن مهر در مساحت ۸۳ هکتاری در شمال شهر تربت حیدریه هم اکنون ۱۵۲۳ واحد فاقد متقاصی است.

وی مهمترین مشکلات را عدم تحویل ۱۸۵ واحد دارای متقاضی که بعضا متقاضیان از سال ۹۳ سهم آورده خود را پرداخت کرده اند، عدم اجرای آسفالت و محوطه سازی و عدم تامین زیر ساخت ها و خدمات روبنایی عنوان کرد.

وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونین و مدیران کل استانی صبح امروز برای آغاز عملیات اجرایی احداث قطعه یک باند دوم محور تربت حیدریه به زاوه و بازدید از بافت فرسوده شهر و همچنین ایستگاه راه آهن به تربت حیدریه سفر کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی