بدون نظر
 
سردار یوسفعلیزاده:
به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۷ در ۸:۰۲ ق.ظ
 
مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: دشمن در تلاش است تا در فضای حقیقی و مجازی جوانان و نوجوانان را از مسیر انقلاب و نظام منحرف کند و می طلبد دلسوزان به انقلاب و اسلام همانند دوران دفاع مقدس در این نبرد ناجوانمردانه توطئه های دشمن را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار حسینعلی یوسفعلیزاده شنبه شب در یادواره شهدای ورزشکار تربت حیدریه اظهار کرد: برگزاری یادواره های شهدا در جامعه باید فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت و همچنین سبک زندگی رفتاری و اخلاقی شهدای گرانقدر را در جامعه اسلامی تبیین و نهادینه کند.

 

وی گفت: اسم کوچه ها و خیابانهایمان را به نام شهدا گذاشتیم اما باید ببینیم چه میزان در جامعه به سبک و سیره شهدا رفتار می کنیم!

 

این پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه به معنای دفاع از ارزشها و قداست هاست، افزود: این ارزشها و ارمانها باید برای جوانان و نوجوانان و زنان و مردان بازگو و تشریح شود و بدانند که برای این عظمت و اقتدار کنونی هزینه های فراوانی پرداخت شده است.

 

یوسفعلیزاده بیان داشت: امروز اگر می خواهیم انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی عجل الله متصل شود تنها راه آن ادامه مسیر شهداست که بتوان ضمن تشکیل تمدن نوین اسلامی زمینه ساز ظهور اخرین ذخیره الهی باشیم.

 

به زودی شاهد نظام های مزدور و آدم کش خواهیم بود

 

مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: دشمن در تلاش است تا در فضای حقیقی و مجازی جوانان و نوجوانان را از مسیر انقلاب و نظام منحرف کند و می طلبد دلسوزان به انقلاب و اسلام همانند دوران دفاع مقدس در این نبرد ناجوانمردانه توطئه های دشمن را خنثی کنند.

 

یوسفعلیزاده بیان داشت: دشمن آرزو دارد در ایران فتنه گری کند و ترور و تروریست را پروش دهد و در ادامه روحیه جهاد و مقاومت را از جوانان و نوجوانان گرفته و آنها را به سمت الواتی و لودگی بکشاند اما یاد شهدا و مجاهدان و مدافعان حریم امتیت کشور همچنان زنده و پویاست.

 

وی ابراز داشت: امروز پیروزی ملتهای متطقه و جبهه مقاومت را می بینیم و همه این موفقیت ها مرهون الگوبرداری از انقلاب اسلامی است و به فضل الهی به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود.

 

نخستین یادواره ۳۲ شهید ورزشکار تربت حیدریه شنبه شب با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ورزشکاران، مسوولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه بزرگ ثار الله برگزار شد.

 

شهرستان تربت حیدریه ۶۸۰ شهید ۲۵۰۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!