بدون نظر
 
در آستانه روز کارگر:
یادواره شهدای اداری کارگری تربت حیدریه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۱۸ ب.ظ
 
در آستانه روز کارگر یادواره سردارشهید حاج عبدالحسین برونسی و شهدای اداری کارگری تربت حیدریه صبح پنج شنبه در سالن اجتماعات راه آهن این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه تربت حیدریه طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: منطق قرآن و شهدا همواره بر اجرای اصل قرآنی «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» بوده است و مبنای انقلاب هم بر اجرای احکام اسلام می باشد.

 

حجت الاسلام علی نوروزی اظهار کرد: رویکرد انقلاب اسلامی بر مبنای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر است و این اصل اساسی امروز در کشور به فراموشی سپرده شده است.

 

وی تنها راه برون رفت از مشکلات کشور را مقاومت و تکیه بر توان داخلی عنوان کرد و گفت: برای کوتاه کردن دست اجانب از این کشور باید مقاومتی به مانند شهدا و رزمندگان دفاع مقدس داشته باشیم تا در آینده شرمنده نسلهای بعد از خود نباشیم.

 

نوروزی اذعان کرد: همانطور که مقاومت در عرصه نظامی ما را به یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا رسانده در عرصه اقتصادی هم می توان یکه تاز میدان مبارزه جنگ اقتصادی باشیم و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی کنیم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج تربت حیدریه با یادآوری این نکته که برخی به دنبال دموکراسی غربی و آمریکائی در کشور هستند افزود: دموکراسی آمریکائی تا کنون در کدام کشور جواب داده که برخی به دنبال پیاده کردن آن در این کشور هستند.

 

وی دستاورد انقلاب و نظام را در 36 سال گذشته مهم تلقی کرد وگفت: تمام موفقیت های ملت و نظام اسلامی ایران در همه عرصه ها، مرهون خون پاک شهدائی است که آرزوهای دنیوی خود را زیر پا گذاشته و در دفاع از جان و مال و ناموس و دین این ملت تا آخرین قطره خون در برابر زیاده خواهی جبهه استکبار ایستادند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود