بدون نظر
 
گیلان از باکیفیت ترین آب شرب در کشور برخوردار است
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۱ ب.ظ
 
مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان با مناسب ارزیابی کردن کیفیت آب شرب در استان، گفت: گیلان از باکیفیت ترین آب شرب در کشور برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، کاظم لطفی در جمع رابطین روابط عمومی شهرستان ها و خبرنگاران اظهار داشت: خدمتگزاران مردم باید به نحوی انجام وظیفه کنند که آیندگان به امروز ما غبطه بخورند.

وی با بیان اینکه علیرغم مشکلات اقتصادی کشور ما همیشه سرپا بوده است، گفت: اگرچه دشمنان در منطقه جولان می دهند اما جرات نگاه چپ کردن به ایران را ندارند.

وی گفت: اکثر مدیران کشور با سختی رشد کرده اند و نباید گذشته خود را فراموش کنند.

لطفی بازگشت آرامش به کشور را افتخار دولت تدبیر و امید دانست و افزود: دکتر روحانی همواره تاکید بر ارائه مطالب درست به مردم دارد.

وی با بیان اینکه در سال 88 با همت سپاه ایران کشور حفظ شد، افزود: توطئه عده ای ضد انقلاب به لطف این نیروها دفع شد.

مدیرعامل آبفای گیلان در ادامه به فعالیت آب و فاضلاب گیلان اشاره کرد و عنوان نمود: این مجموعه بعنوان یک بنگاه اقتصادی آشنای خوبی با مشترکان خود ندارد و این یعنی شکست که باید اصلاح گردد.

لطفی، خلا اطلاع رسانی و نرم افزاری موجود را نیازمند اصلاح دانست و افزود: روابط عمومی ها باید تجهیز شوند.

وی با بیان اینکه مانده مطالبات سالهای 92 و 93 آبفای گیلان برابری می کند، افزود: این یک پیام روشن در مدیریت است و باید این آمار کاهش یابد.

مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان با مناسب ارزیابی کردن کیفیت آب شرب در استان، گفت: گیلان از باکیفیت ترین آب شرب در کشور برخوردار است.

وی پیش بینی کرد با توجه به خشکسالی در کشور، گیلان در آینده بعنوان صادرکننده آب در ایران مطرح شود.

وی بحران آب در استانی همچون گیلان را پذیرفته ندانست و گفت: این وضعیت باید رفع شود.

مدیر روابط عمومی آبفای گیلان نیز در این نشست، ضمن تبریک هفته روابط عمومی به ارائه گزارشی از فعالیت های آبفای گیلان در سال گذشته اشاره کرد.

ناطقی با اشاره به تولید 229 خبر توسط آفای گیلان در سال 93، گفت: از این میان، روابط عمومی این مجموعه در شهرستان لنگرود از میان سایر شهرستان ها بعنوان پرکارترین واحد شناخته شده است.

وی با بیان اینکه سامانه پاسخگویی 122 آب و فاضلاب استان بطور شبانه روزی در حال پاسخگویی به شهروندان است، افزود: علاوه بر این سامانه پیامکی 200001522 نیز در خدمت مردم استان قرار دارد.

ناطقی از ساخت مستند آب خبر داد و افزود: این برنامه هم اکنون در حال انجام است.

وی همچنین تولید گاهنامه، تقدیر از مشترکین نمونه با اهدا35 ربع سکه، پرداخت مطالبات بازنشتگان آبفا و برگزاری همایش قاریان کنتور را از دیگر فعالیت های روابط عمومی آب و فاضلاب گیلان در سال گذشته برشمرد.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد