بدون نظر
 
گوشت گوسفندی ۲۰۰۰ تومان ارزان شد/ پیش‌بینی کاهش مجدد قیمت
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۱۰ ب.ظ
 
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش مجدد قیمت این نوع گوشت خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی طی دو هفته اخیر ۲۰۰۰ تومان ارزان شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز،  علی اصغر ملکی  با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی طی دو هفته اخیر ۲۰۰۰ تومان ارزان شده است، اظهارداشت: دو هفته قبل قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه تحویل به مغازه‌دار ۲۸ هزار تومان بود اما در حال حاضر قیمت آن بین ۲۵ هزار و ۵۰۰ تا ۲۶ هزار تومان است.

وی قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه تحویل به مشتری را بین ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: در فصلی که قرار داریم عرضه دام زیاد است و همین مساله سبب شکستن قیمت‌ها می‌شود ضمن اینکه طی روزهای آینده نیز احتمالا بازهم با کاهش قیمت مواجه خواهیم بود.

ملکی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان خروج دام سبک از کشور ادامه دارد؟ گفت: در شرایط فعلی اگر چنین اقدامی انجام شود، چندان تاثیرگذار نیست و به بازار داخلی صدمه‌ای وارد نمی‌کند چرا که در حال حاضر عرضه دام زیاد و بیش از نیاز داخل است.

وی اضافه کرد: ما در همه فصول مخالف این امر نیستیم چرا که در برخی فصول صادرات دام سبک کمبودی ایجاد نمی‌کند اما در فصولی که ممکن است در بازار داخل مشکل پیش بیاید، باید این موضوع کنترل شود./مهر/110

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه