بدون نظر
 
گوشت گوسفندی ۲۰۰۰ تومان ارزان شد/ پیش‌بینی کاهش مجدد قیمت
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۱۰ ب.ظ
 
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش مجدد قیمت این نوع گوشت خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی طی دو هفته اخیر ۲۰۰۰ تومان ارزان شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز،  علی اصغر ملکی  با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی طی دو هفته اخیر ۲۰۰۰ تومان ارزان شده است، اظهارداشت: دو هفته قبل قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه تحویل به مغازه‌دار ۲۸ هزار تومان بود اما در حال حاضر قیمت آن بین ۲۵ هزار و ۵۰۰ تا ۲۶ هزار تومان است.

وی قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه تحویل به مشتری را بین ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: در فصلی که قرار داریم عرضه دام زیاد است و همین مساله سبب شکستن قیمت‌ها می‌شود ضمن اینکه طی روزهای آینده نیز احتمالا بازهم با کاهش قیمت مواجه خواهیم بود.

ملکی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان خروج دام سبک از کشور ادامه دارد؟ گفت: در شرایط فعلی اگر چنین اقدامی انجام شود، چندان تاثیرگذار نیست و به بازار داخلی صدمه‌ای وارد نمی‌کند چرا که در حال حاضر عرضه دام زیاد و بیش از نیاز داخل است.

وی اضافه کرد: ما در همه فصول مخالف این امر نیستیم چرا که در برخی فصول صادرات دام سبک کمبودی ایجاد نمی‌کند اما در فصولی که ممکن است در بازار داخل مشکل پیش بیاید، باید این موضوع کنترل شود./مهر/110

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود