بدون نظر
 
گفتگو/کارشناس مسائل اقتصادی:
گلوگاههای فساد اقتصادی در کشور باید از بین برود/مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی از کالاهای ایرانی استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۴۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی را مستلزم از بین بردن کانونها و گلوگاههای فساد در کشور عنوان کرد.

قدرت الله عظیم پور روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت و دغدغه اصلی مسئولان و دستگاههای اجرائی قرار نگرفته و تا مادامی که عزم جدی در این خصوص نباشد این غده سرطانی همچنان در کشور رشد خواهد کرد.

 

وی اذعان کرد: فساد اقتصادی کشور با شناسائی و برخورد قاطع با مفسدین و دانه درشتان درمان می شود و می طلبد مسئولان قوا با جدیت بیشتری مطالبات مردم و رهبری نظام را پیگیری کنند.

 

عظیم پور تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از دانه درشتان با اطلاع از برخی موضوعات، قانون را دور می زنند و عوامل بی ثباتی اقتصادی در کشور را مهیا می کنند.

 

وی اظهار کرد: برخورد قاطعانه با هر عنصری که کیان انقلاب و نظام را به خطر انداخته و یا در اموال بیت المال مسلمین دست درازی کرده  موجب رضای الهی و برقراری عدالت اجتماعی در نظام اسلامی می شود.

 

این کارشناس مسائل اقتصادی در ادامه ورود بی رویه کالاهای خارجی به کشور را مزمن دانست و افزود: بر اثر بی تدبیری مسئولان و دست اندرکاران در دولتها، واردات بسیاری از کالاهای خارجی بی کیفیت در کشور به مانند قارچ رشد کرده است.

 

عظیم پور گفت: در کشور ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی وجود دارد که با شناسائی و حمایت از انها می توان هم در جهت تولید ثروت ملی و اشتغالزایی و هم کاهش واردات و افزایش صادرات گامهای مهم و موثری برداشت.

 

وی به مردم توصیه کرد: استفاده از کلاهای ایرانی و ترویج فرهنگ استفاده از آن در خانواده ها در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و خروج از بحران کنونی نقش مهمی را ایفا می کند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد