بدون نظر
 
گفتگو/کارشناس مسائل اقتصادی:
گلوگاههای فساد اقتصادی در کشور باید از بین برود/مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی از کالاهای ایرانی استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۴۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی را مستلزم از بین بردن کانونها و گلوگاههای فساد در کشور عنوان کرد.

قدرت الله عظیم پور روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت و دغدغه اصلی مسئولان و دستگاههای اجرائی قرار نگرفته و تا مادامی که عزم جدی در این خصوص نباشد این غده سرطانی همچنان در کشور رشد خواهد کرد.

 

وی اذعان کرد: فساد اقتصادی کشور با شناسائی و برخورد قاطع با مفسدین و دانه درشتان درمان می شود و می طلبد مسئولان قوا با جدیت بیشتری مطالبات مردم و رهبری نظام را پیگیری کنند.

 

عظیم پور تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از دانه درشتان با اطلاع از برخی موضوعات، قانون را دور می زنند و عوامل بی ثباتی اقتصادی در کشور را مهیا می کنند.

 

وی اظهار کرد: برخورد قاطعانه با هر عنصری که کیان انقلاب و نظام را به خطر انداخته و یا در اموال بیت المال مسلمین دست درازی کرده  موجب رضای الهی و برقراری عدالت اجتماعی در نظام اسلامی می شود.

 

این کارشناس مسائل اقتصادی در ادامه ورود بی رویه کالاهای خارجی به کشور را مزمن دانست و افزود: بر اثر بی تدبیری مسئولان و دست اندرکاران در دولتها، واردات بسیاری از کالاهای خارجی بی کیفیت در کشور به مانند قارچ رشد کرده است.

 

عظیم پور گفت: در کشور ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی وجود دارد که با شناسائی و حمایت از انها می توان هم در جهت تولید ثروت ملی و اشتغالزایی و هم کاهش واردات و افزایش صادرات گامهای مهم و موثری برداشت.

 

وی به مردم توصیه کرد: استفاده از کلاهای ایرانی و ترویج فرهنگ استفاده از آن در خانواده ها در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و خروج از بحران کنونی نقش مهمی را ایفا می کند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است