بدون نظر
 
گفتگو/کارشناس مسائل اقتصادی:
گلوگاههای فساد اقتصادی در کشور باید از بین برود/مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی از کالاهای ایرانی استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۴۵ ب.ظ
 
کارشناس مسائل اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی را مستلزم از بین بردن کانونها و گلوگاههای فساد در کشور عنوان کرد.

قدرت الله عظیم پور روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت و دغدغه اصلی مسئولان و دستگاههای اجرائی قرار نگرفته و تا مادامی که عزم جدی در این خصوص نباشد این غده سرطانی همچنان در کشور رشد خواهد کرد.

 

وی اذعان کرد: فساد اقتصادی کشور با شناسائی و برخورد قاطع با مفسدین و دانه درشتان درمان می شود و می طلبد مسئولان قوا با جدیت بیشتری مطالبات مردم و رهبری نظام را پیگیری کنند.

 

عظیم پور تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از دانه درشتان با اطلاع از برخی موضوعات، قانون را دور می زنند و عوامل بی ثباتی اقتصادی در کشور را مهیا می کنند.

 

وی اظهار کرد: برخورد قاطعانه با هر عنصری که کیان انقلاب و نظام را به خطر انداخته و یا در اموال بیت المال مسلمین دست درازی کرده  موجب رضای الهی و برقراری عدالت اجتماعی در نظام اسلامی می شود.

 

این کارشناس مسائل اقتصادی در ادامه ورود بی رویه کالاهای خارجی به کشور را مزمن دانست و افزود: بر اثر بی تدبیری مسئولان و دست اندرکاران در دولتها، واردات بسیاری از کالاهای خارجی بی کیفیت در کشور به مانند قارچ رشد کرده است.

 

عظیم پور گفت: در کشور ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی وجود دارد که با شناسائی و حمایت از انها می توان هم در جهت تولید ثروت ملی و اشتغالزایی و هم کاهش واردات و افزایش صادرات گامهای مهم و موثری برداشت.

 

وی به مردم توصیه کرد: استفاده از کلاهای ایرانی و ترویج فرهنگ استفاده از آن در خانواده ها در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و خروج از بحران کنونی نقش مهمی را ایفا می کند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه