بدون نظر
 
قدیری ابیانه:
گام دوم انقلاب چراغ راهنمای کشور در چهل سال آینده است
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ در ۹:۵۹ ق.ظ
 
مدبر انجمن نخبگان جهان اسلام با بیان اینکه بیانیه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب، چراغ راهنمای کشور در چهل سال آینده است از مراکز علمی و پژوهشی خواست تا با برنامه ریزی دقیق چشم انداز این بیانیه راهبردی را تدوین کنند.

محمد حسن قدیری ابیانه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: مخاطب این بیانیه مهم رهبری علاوه بر جوانان همه آحاد مردم است جرا که معظم له ضمن تبیین وضعیت چهل سال گذشته، نقاط قوت و ضعف، چالش ها و توطئه های دشمنان، وضعیت حال و اینده کشور و جهان اسلام را نیز تحلیل و ارزیابی کردند.

 

وی تصریح کرد: در این بیانه راهبردی چالش ها و راهکارهای پیش رو گفته شد و در حقیقت این جوانان هستند که اگر عمر طبیعی داشته باشند می توانند این چهل را بسازند و وارد چهل سال سوم انقلاب شوند.

 

عضو شورای راهبردی فرهنگ و اندیشه اسلامی بیان کرد: امید آینده و نیروی اصلی انقلاب و کشور در حقیقت جوانان هستند، جوانانی که امروز و آینده را می سازند و جالب اینکه آنچه که در ابن بیانیه آمده خطاب به همه جوانان نه فقط تحصیلکرده ها بلکه همه جوانان در هر سطحی که قرار دارند.

 

قدیری ابیانه با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب شخصا توسط رهبری تدوین شده و کسی در تنظیم آن دخیل نبوده، افزود: رهبر معظم انقلاب برای این بیانیه خیلی وقت گذاشتند که بسیار دقیق گذشته، حال و آینده مورد ارزیابی قرار گرفته است.

 

مدبر انجمن نخبگان جهان اسلام با بیان اینکه بیانیه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب، چراغ راهنمای کشور در چهل سال آینده است از مراکز علمی و پژوهشی خواست تا با برنامه ریزی دقیق چشم انداز این بیانیه راهبردی را تدوین کنند.

 

قدیری ابیانه با تاکید بر اینکه همه باید این بیانیه را دقیق بخوانند، خاطر نشان کرد: چنانچه به این بیانیه در حوزه های مختلف برنامه ریزی و عمل شود موفقیت حاصل می شود اما اگر مانند بسیاری از مطالبات در حد شعار و همایش و گفتمان باقی بماند پیشرفتی واصل نخواهد شد.

 

وی عملیاتی شدن این بیانیه را مستلزم برنامه ریزی مدت دار عنوان کرد و گفت: برای هر بخشی در حوزه های مختلف باید یک برنامه ۵ ساله تدوین و اجرایی شود و در پایان هر پنج سال بررسی شود که تا چه میزان در این حوزه موفق بودیم و اگر موفقیت کم بوده و یا اصلا وجود نداشته بررسی شود که کم کاری بوده یا نیازمند اصلاح و بازنگری هستیم.

 

عضو شورای راهبردی فرهنگ و اندیشه اسلامی اظهار داشت: اینگونه هم نیست که چون این بیانیه هست دیگر نیازی به مطالعه بیشتر نداریم بلکه رهبری از آحاد مختلف جامعه خواستند این بیانیه تعمیق داده شود و نخبگان و صاحب نظران نطرات خود را ارایه کنند چراکه پیشرفت کشور به تلاش همه بستگی دارد و تنها مدیران نیستند بلکه کارگر، کشاورز، اصناف و همه اقشار مختلف حتی در سبک زتدگی با اقدام خود در عملیاتی شدن گام دوم انقلاب نقش بسزایی دارتد.

 

قدیری ابیانه گفت: امروز اگر کاملترین چشم انداز را طراحی و تدوین کرده باشیم باید در طول زمان از آن بازخوردگیری کنیم چرا که این مسیر حتما نیاز به اصلاح و بازنگری ها خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه