بدون نظر
 
گام بلند دو ومیدانی کار نوجوان تربت حیدریه برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ب.ظ
 
دوومیدانی کار نوجوان شهرستان تربت حیدریه با قهرمانی در مسابقات دو و میدانی نوجوانان کشور جواز حضور مسابقات قهرمانی آسیا در قطر را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، در این مسابقات که در تهران برگزار شد مجتبی زاهدی در ماده پرش سه گام با پرشی به طول14متر و26سانتی متر علاوه بر کسب عنوان قهرمانی ماده پرش سه گام، به همراه تیم خراسان رضوی جواز حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا را که اردیبهشت ماه سال جاری در قطر برگزار می شود کسب کرد.

 

بنا براعلام فدراسیون دو ومیدانی ،ملاک حضور دوومیدانی کاران در مسابقات قهرمانی آسیا، مسابقات قهرمانی کشور در سال جاری، رقابتهای برترین ها که در سال 93 برگزا شد و سه مرحله اردوی آماده سازی است که زاهدی در تمامی این رقابتهاموفق به کسب عنوان قهرمانی شده است.

 

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور بارقابت 169ورزشکار از 29 استان کشوردر 23 ماده در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد