بدون نظر
 
گاف پادشاه هشتاد ساله سعودی هنگام سخنرانی در ریاض
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۵۱ ب.ظ
 
پادشاه هشتاد ساله عربستان سعودي هنگام سخنراني خود در پانزدهمين اجلاس مشورتي شوراي همکاري خليج فارس در رياض، صفحه متن سخنراني خود را گم کرد.

به گزارش اسکای نیوز، سلمان بن عبدالعزیز آل سعود در زمان سخنرانی خود در اجلاس امروز در ریاض، صفحه متن سخنرانی اش را گم کرد که باعث وقفه در سخنرانی او شد.

سلمان در حالی درباره مسایل منطقه سخن می گفت که برگه سخنرانی خود را بالا گرفته بود و از روی آن قرائت می کرد، اما زمانی که به انتهای صفحه رسید، برای یافتن ادامه متن سخنرانی اش با مشکل روبرو شد.

تلویزیون عربستان سعودی به سرعت تصویر زوم شده سلمان را با یک تصویر باز از سالن محل اجلاس تغییر داد تا دستپاچگی او برای یافتن ادامه متن سخنرانی اش مشخص نشود، اما صدای ورق زدن صفحات سخنرانی در سالن اجلاس پیچیده بود.

پادشاه عربستان پس از مدتی سکوت توانست ادامه متن سخنرانی خود را پیدا کند و به سخنرانی اش ادامه دهد.

محمد بن نایف ولیعهد سعودی در حالی که سرش را پایین انداخته بود در سالن اجلاس نشسته بود.

بعضی رسانه های عربی پیش از این تاکید کرده بودند سلمان بن عبدالعزیز آل سعود از بیماری آلزایمر رنج می برد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه