بدون نظر
 
کمین موفق ارتش عراق برای داعش+تصاویر
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۰ ب.ظ
 
نیروهای ارتش عراق صبح امروز کاروان حامل نیروهای تروریستی داعش را مورد حمله قرار دادند و مانع ورود آنان به فلوجه شدند.

گروهی از نیروهای ارتش عراق موسوم به «نیروهای واکنش سریع» صبح امروز دوشنبه تحرکات کاروانی از خودروهای نوع «پیکاپ» حامل نیروهای تروریستی داعش را رصد کردند و در کمینی موفق آنان را متوقف کردند و از پای در آوردند.

به گزارش فارس، نیروهای عراقی در در منطقه «الهیتاوین» در جنوب شهر «فلوجه» توانستند تعدادی از نیروهای تروریستی داعش را از پای در آورند. با شروع حمله نیروهای ارتش عراق به کاروان، نزدیک به یک ساعت درگیری ادامه داشت تا اینکه در نهایت به مرگ تمام نیروهای داعشی منجر شد.

فلوجه، شهری مهم از در شرق استان الانبار که در 60 کیلومتری شمال غرب بغداد واقع شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده، نیروهای تروریستی داعش قصد ورود به سمت شهر فلوجه را داشتند اما در کمین محکم نیروهای ارتش عراق افتادند. در بین کشته‌های نیروهای تروریستی داعش چند تبعه عربی شناسایی شده است.

از سویی دیگر نیروهای ارتش عراق به کمک نیروهای عشایر اهل سنت منطقه چند کامیون حامل موشک و مواد منفجره وابسته به داعش که از منطقه «سجاریه» قصد ورود به شهر «رمادی» مرکز استان الانبار را داشتند مورد هدف قرار دادند.

منبع: فارس
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود