بدون نظر
 
کمین موفق ارتش عراق برای داعش+تصاویر
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۰ ب.ظ
 
نیروهای ارتش عراق صبح امروز کاروان حامل نیروهای تروریستی داعش را مورد حمله قرار دادند و مانع ورود آنان به فلوجه شدند.

گروهی از نیروهای ارتش عراق موسوم به «نیروهای واکنش سریع» صبح امروز دوشنبه تحرکات کاروانی از خودروهای نوع «پیکاپ» حامل نیروهای تروریستی داعش را رصد کردند و در کمینی موفق آنان را متوقف کردند و از پای در آوردند.

به گزارش فارس، نیروهای عراقی در در منطقه «الهیتاوین» در جنوب شهر «فلوجه» توانستند تعدادی از نیروهای تروریستی داعش را از پای در آورند. با شروع حمله نیروهای ارتش عراق به کاروان، نزدیک به یک ساعت درگیری ادامه داشت تا اینکه در نهایت به مرگ تمام نیروهای داعشی منجر شد.

فلوجه، شهری مهم از در شرق استان الانبار که در 60 کیلومتری شمال غرب بغداد واقع شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده، نیروهای تروریستی داعش قصد ورود به سمت شهر فلوجه را داشتند اما در کمین محکم نیروهای ارتش عراق افتادند. در بین کشته‌های نیروهای تروریستی داعش چند تبعه عربی شناسایی شده است.

از سویی دیگر نیروهای ارتش عراق به کمک نیروهای عشایر اهل سنت منطقه چند کامیون حامل موشک و مواد منفجره وابسته به داعش که از منطقه «سجاریه» قصد ورود به شهر «رمادی» مرکز استان الانبار را داشتند مورد هدف قرار دادند.

منبع: فارس
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن