بدون نظر
 
کمین موفق ارتش عراق برای داعش+تصاویر
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۰ ب.ظ
 
نیروهای ارتش عراق صبح امروز کاروان حامل نیروهای تروریستی داعش را مورد حمله قرار دادند و مانع ورود آنان به فلوجه شدند.

گروهی از نیروهای ارتش عراق موسوم به «نیروهای واکنش سریع» صبح امروز دوشنبه تحرکات کاروانی از خودروهای نوع «پیکاپ» حامل نیروهای تروریستی داعش را رصد کردند و در کمینی موفق آنان را متوقف کردند و از پای در آوردند.

به گزارش فارس، نیروهای عراقی در در منطقه «الهیتاوین» در جنوب شهر «فلوجه» توانستند تعدادی از نیروهای تروریستی داعش را از پای در آورند. با شروع حمله نیروهای ارتش عراق به کاروان، نزدیک به یک ساعت درگیری ادامه داشت تا اینکه در نهایت به مرگ تمام نیروهای داعشی منجر شد.

فلوجه، شهری مهم از در شرق استان الانبار که در 60 کیلومتری شمال غرب بغداد واقع شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده، نیروهای تروریستی داعش قصد ورود به سمت شهر فلوجه را داشتند اما در کمین محکم نیروهای ارتش عراق افتادند. در بین کشته‌های نیروهای تروریستی داعش چند تبعه عربی شناسایی شده است.

از سویی دیگر نیروهای ارتش عراق به کمک نیروهای عشایر اهل سنت منطقه چند کامیون حامل موشک و مواد منفجره وابسته به داعش که از منطقه «سجاریه» قصد ورود به شهر «رمادی» مرکز استان الانبار را داشتند مورد هدف قرار دادند.

منبع: فارس
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات