بدون نظر
 
انتقاد فرماندار تربت حیدریه از قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه
کمیته برنامه ریزی شهرستان نقشی در تصمیم گیری ها ندارد
تاریخ انتشار : ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۱۲ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با انتقاد از قوانین سخت برنامه و بودجه، گفت: نحوه عملکرد کمیته برنامه ریزی شهرستان ناکارآمد است زیرا نقشی در تغییر بودجه ندارند و به دلیل قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه در عمل فقط امضا کننده است.

به گزلرش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی تربت حیدریه اظهار داشت: سرجمع بودجه پارسال 637 میلیارد ریال بود که تاکنون 410 میلیارد ریال یعنی معادل 64.1 درصد است، تخصیص یافته است.

 

وی افزود: بیشترین میزان تخصیص به ترتیب به بهزیستی، اداره کار، ثبت احوال، انتقال خون، سپاه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص یافته و در رده های بعدی راهداری با ۹۹.۵ درصد، راه و شهرسازی با ۹۴ درصد، منابع طبیعی با 91.83 درصد، صدا و سیما با بیش از ۹۱ درصد و دامپزشکی با 89 درصد بیشترین میزان تخصیص را به خود اختصاص داده اند.

رستمی با اشاره به اینکه تغییرات چندانی در بودجه جاری و تملک نداشتیم، گفت: آن اندک تغییرات بر اساس مذاکره با دستگاه ها بوده است.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با انتقاد از قوانین سخت برنامه و بودجه، گفت: نحوه عملکرد کمیته برنامه ریزی استان ناکارآمد است زیرا نقشی در تغییر بودجه ندارند و به دلیل قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه در عمل فقط امضا کننده است.

 

وی افزود: از سوی دیگر طبق قانون بودجه پدافند غیرعامل و نیز تحقیقات و پژوهش به صورت متمرکز در استان هزینه می شود و ما نمی دانیم حق و سهم شهرستان ها از این یک درصد چقدر است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست