بدون نظر
 
انتقاد فرماندار تربت حیدریه از قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه
کمیته برنامه ریزی شهرستان نقشی در تصمیم گیری ها ندارد
تاریخ انتشار : ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۱۲ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با انتقاد از قوانین سخت برنامه و بودجه، گفت: نحوه عملکرد کمیته برنامه ریزی شهرستان ناکارآمد است زیرا نقشی در تغییر بودجه ندارند و به دلیل قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه در عمل فقط امضا کننده است.

به گزلرش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی تربت حیدریه اظهار داشت: سرجمع بودجه پارسال ۶۳۷ میلیارد ریال بود که تاکنون ۴۱۰ میلیارد ریال یعنی معادل ۶۴٫۱ درصد است، تخصیص یافته است.

 

وی افزود: بیشترین میزان تخصیص به ترتیب به بهزیستی، اداره کار، ثبت احوال، انتقال خون، سپاه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص یافته و در رده های بعدی راهداری با ۹۹.۵ درصد، راه و شهرسازی با ۹۴ درصد، منابع طبیعی با ۹۱٫۸۳ درصد، صدا و سیما با بیش از ۹۱ درصد و دامپزشکی با ۸۹ درصد بیشترین میزان تخصیص را به خود اختصاص داده اند.

رستمی با اشاره به اینکه تغییرات چندانی در بودجه جاری و تملک نداشتیم، گفت: آن اندک تغییرات بر اساس مذاکره با دستگاه ها بوده است.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با انتقاد از قوانین سخت برنامه و بودجه، گفت: نحوه عملکرد کمیته برنامه ریزی استان ناکارآمد است زیرا نقشی در تغییر بودجه ندارند و به دلیل قوانین سخت سازمان برنامه و بودجه در عمل فقط امضا کننده است.

 

وی افزود: از سوی دیگر طبق قانون بودجه پدافند غیرعامل و نیز تحقیقات و پژوهش به صورت متمرکز در استان هزینه می شود و ما نمی دانیم حق و سهم شهرستان ها از این یک درصد چقدر است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد