بدون نظر
 
قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی:
کمیته امداد بیش از ۱۱ هزار شغل در خراسان رضوی ایجاد کرد
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۸:۳۶ ق.ظ
 
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: پارسال کمیته امداد با ایجاد ۱۱ هزار شغل برای افراد تحت پوشش معادل ۱۲ درصد اشتغال استان را محقق کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سلمان دانشور صبح امروز در جمع نمازگزاران عید فطر تربت حیدریه اظهار کرد: در سطح استان ۴۵۰ هزار نفر در قالب ۲۰۰ هزار خانوار تحت پوشش این نهاد هستند که سال گذشته بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان کمک معیشت و مستمری ماهیانه به آنها پرداخت شده است.

 

وی تصریح کرد: پارسال ۱۱ هزار وام ضروری به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان پرداخت شد و بیش از ۳۴ هزار دانش آموز و دانشجو در استان با کمک ۷۰ هزار حامی از بسته های کمک آموزشی و تحصیلی استفاده کردند.

 

دانشور بیان کرد: سال گذشته ۲۰ میلیارد تومان در حوزه بهداشت و درمان برای خانواده های تحت پوشش استان هزینه شده و بالغ بر ۲ هزار مسکن در روستاها و شهرها نیز خریداری، احداث و یا مرمت و بهسازی شده است.

 

قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی افزود: پارسال حدود ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی و امدادی به خانواده ها پرداخت شده و امسال هم بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات با توجه به سال رونق تولید برای خانواده های تحت پوشش در نظر گرفتیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!