بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود
تاریخ انتشار : ۰۷ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۴ ب.ظ
 
علی رستمی، رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تربت حیدریه از احداث کمپ ماده ۱۶، ویژه معتادین متجاهر در این شهرستان تا پایان تیرماه خبر داد.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه از ۲ مرکز اقامتی درمان معتادین موسوم به ماده ۱۵ (ویژه معتادین خودمعرف) برخوردار است که این مراکز نقش مهمی را در درمان افراد مبتلا به اعتیاد به مواد مخدر جهت درمان و پاکسازی مراجعین ایفا می کنند.

وی افزود: علاوه بر کمپ های موجود، با هماهنگی های به عمل آمده و تعامل دستگاه های ذیربط، کمپ ماده ۱۶ نیز در تربت حیدریه با ظرفیت ۱۰۰ نفر تا پایان تیرماه سال جاری جهت جمع آوری معتادین متجاهر راه اندازی می شود.

فرماندار تربت حیدریه در خصوص امار کشفیات صورت گرفته بیان داشت: در سال گذشته ۲ تن از انواع مواد مخدر کشف و ۵۲۰ قاچاقچی و ۴۵۰ خودرو نیز توقیف شده است.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در سه ماه نخست امسال ۳۴۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که نسبت به دوره مشابه گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته ایم درحالیکه متوسط ان ۱۵ درصد است.

شایان ذکر است گلوه گاه امنیتی شهید شیردل کامه در ۲۰ کیلومتری تربت حیدریه در کریدور شمال به جنوب کشور واقع شده که بخش عمده ای از مواد کشف شده که از جنوب کشور به سمت مشهد و تهران حمل و نقل می شود توسط این گلوگاه مهم شرق کشور کشف و ضبط می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه