بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود
تاریخ انتشار : ۰۷ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۴ ب.ظ
 
علی رستمی، رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تربت حیدریه از احداث کمپ ماده ۱۶، ویژه معتادین متجاهر در این شهرستان تا پایان تیرماه خبر داد.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه از ۲ مرکز اقامتی درمان معتادین موسوم به ماده ۱۵ (ویژه معتادین خودمعرف) برخوردار است که این مراکز نقش مهمی را در درمان افراد مبتلا به اعتیاد به مواد مخدر جهت درمان و پاکسازی مراجعین ایفا می کنند.

وی افزود: علاوه بر کمپ های موجود، با هماهنگی های به عمل آمده و تعامل دستگاه های ذیربط، کمپ ماده ۱۶ نیز در تربت حیدریه با ظرفیت ۱۰۰ نفر تا پایان تیرماه سال جاری جهت جمع آوری معتادین متجاهر راه اندازی می شود.

فرماندار تربت حیدریه در خصوص امار کشفیات صورت گرفته بیان داشت: در سال گذشته ۲ تن از انواع مواد مخدر کشف و ۵۲۰ قاچاقچی و ۴۵۰ خودرو نیز توقیف شده است.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در سه ماه نخست امسال ۳۴۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که نسبت به دوره مشابه گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته ایم درحالیکه متوسط ان ۱۵ درصد است.

شایان ذکر است گلوه گاه امنیتی شهید شیردل کامه در ۲۰ کیلومتری تربت حیدریه در کریدور شمال به جنوب کشور واقع شده که بخش عمده ای از مواد کشف شده که از جنوب کشور به سمت مشهد و تهران حمل و نقل می شود توسط این گلوگاه مهم شرق کشور کشف و ضبط می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند