بدون نظر
 
مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه:
کمبود ۲۰۰ لیتر بر ثانیه ای آب در شهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۲۳ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان این شهر همچنان با کسری 200 لیتر بر ثانیه ای آب مواجه است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، محمود امیری افزود: نیاز آبی این شهرستان در شبانه روز 670 لیتر در ثانیه است که با توجه به ظرفیت تولید آب در تربت حیدریه 200 لیتر در ثانیه کسری دارد.

وی گفت: برای تامین آب تربت حیدریه 29 حلقه چاه در مدار آبرسانی قرار دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب تربت حیدریه اظهار داشت: در صورت رعایت کردن الگوی مصرف آب توسط مشترکان این شهرستان که سال گذشته نیز همکاری خوبی داشتند امسال نیز قطعی آب کمتری در شهر تربت حیدریه خواهیم داشت.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مسوولیت تامین آب 54 هزار مشترک در حوزه جمعیت شهری و 34 روستای حاشیه این شهر را برعهده دارد.

او اظهار کرد: برای تامین کمبود آب در تربت حیدریه پروژه ملی آبرسانی در حال ساخت است که اگر در مدار آبرسانی قرار گیرد مشکل تامین آب در این شهر حل خواهد شد.

وی در خصوص کیفیت آب نیز گفت: در جهت تامین کیفیت آب مصرفی مشترکین این شهرستان تمامی آزمایشهای میکروبی و شیمیایی توسط واحد کنترل کیفیت این اداره انجام می شود.

امیری افزود: هزینه استحصال، انتقال و توزیع آب بدون در نظر گرفتن قیمت آن برای شرکتهای آبفای تربت حیدریه در هر مترمکعب بیش از 10 هزار ریال می است که از مشترکین تنها 30 درصد آن دریافت می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است