بدون نظر
 
مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه:
کمبود ۲۰۰ لیتر بر ثانیه ای آب در شهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۲۳ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان این شهر همچنان با کسری 200 لیتر بر ثانیه ای آب مواجه است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، محمود امیری افزود: نیاز آبی این شهرستان در شبانه روز 670 لیتر در ثانیه است که با توجه به ظرفیت تولید آب در تربت حیدریه 200 لیتر در ثانیه کسری دارد.

وی گفت: برای تامین آب تربت حیدریه 29 حلقه چاه در مدار آبرسانی قرار دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب تربت حیدریه اظهار داشت: در صورت رعایت کردن الگوی مصرف آب توسط مشترکان این شهرستان که سال گذشته نیز همکاری خوبی داشتند امسال نیز قطعی آب کمتری در شهر تربت حیدریه خواهیم داشت.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مسوولیت تامین آب 54 هزار مشترک در حوزه جمعیت شهری و 34 روستای حاشیه این شهر را برعهده دارد.

او اظهار کرد: برای تامین کمبود آب در تربت حیدریه پروژه ملی آبرسانی در حال ساخت است که اگر در مدار آبرسانی قرار گیرد مشکل تامین آب در این شهر حل خواهد شد.

وی در خصوص کیفیت آب نیز گفت: در جهت تامین کیفیت آب مصرفی مشترکین این شهرستان تمامی آزمایشهای میکروبی و شیمیایی توسط واحد کنترل کیفیت این اداره انجام می شود.

امیری افزود: هزینه استحصال، انتقال و توزیع آب بدون در نظر گرفتن قیمت آن برای شرکتهای آبفای تربت حیدریه در هر مترمکعب بیش از 10 هزار ریال می است که از مشترکین تنها 30 درصد آن دریافت می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است