بدون نظر
 
مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه:
کمبود ۲۰۰ لیتر بر ثانیه ای آب در شهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۲۳ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان این شهر همچنان با کسری 200 لیتر بر ثانیه ای آب مواجه است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، محمود امیری افزود: نیاز آبی این شهرستان در شبانه روز 670 لیتر در ثانیه است که با توجه به ظرفیت تولید آب در تربت حیدریه 200 لیتر در ثانیه کسری دارد.

وی گفت: برای تامین آب تربت حیدریه 29 حلقه چاه در مدار آبرسانی قرار دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب تربت حیدریه اظهار داشت: در صورت رعایت کردن الگوی مصرف آب توسط مشترکان این شهرستان که سال گذشته نیز همکاری خوبی داشتند امسال نیز قطعی آب کمتری در شهر تربت حیدریه خواهیم داشت.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مسوولیت تامین آب 54 هزار مشترک در حوزه جمعیت شهری و 34 روستای حاشیه این شهر را برعهده دارد.

او اظهار کرد: برای تامین کمبود آب در تربت حیدریه پروژه ملی آبرسانی در حال ساخت است که اگر در مدار آبرسانی قرار گیرد مشکل تامین آب در این شهر حل خواهد شد.

وی در خصوص کیفیت آب نیز گفت: در جهت تامین کیفیت آب مصرفی مشترکین این شهرستان تمامی آزمایشهای میکروبی و شیمیایی توسط واحد کنترل کیفیت این اداره انجام می شود.

امیری افزود: هزینه استحصال، انتقال و توزیع آب بدون در نظر گرفتن قیمت آن برای شرکتهای آبفای تربت حیدریه در هر مترمکعب بیش از 10 هزار ریال می است که از مشترکین تنها 30 درصد آن دریافت می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه