بدون نظر
 
مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه:
کمبود ۲۰۰ لیتر بر ثانیه ای آب در شهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۲۳ ب.ظ
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان این شهر همچنان با کسری 200 لیتر بر ثانیه ای آب مواجه است.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، محمود امیری افزود: نیاز آبی این شهرستان در شبانه روز 670 لیتر در ثانیه است که با توجه به ظرفیت تولید آب در تربت حیدریه 200 لیتر در ثانیه کسری دارد.

وی گفت: برای تامین آب تربت حیدریه 29 حلقه چاه در مدار آبرسانی قرار دارد.

مدیرعامل آب و فاضلاب تربت حیدریه اظهار داشت: در صورت رعایت کردن الگوی مصرف آب توسط مشترکان این شهرستان که سال گذشته نیز همکاری خوبی داشتند امسال نیز قطعی آب کمتری در شهر تربت حیدریه خواهیم داشت.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مسوولیت تامین آب 54 هزار مشترک در حوزه جمعیت شهری و 34 روستای حاشیه این شهر را برعهده دارد.

او اظهار کرد: برای تامین کمبود آب در تربت حیدریه پروژه ملی آبرسانی در حال ساخت است که اگر در مدار آبرسانی قرار گیرد مشکل تامین آب در این شهر حل خواهد شد.

وی در خصوص کیفیت آب نیز گفت: در جهت تامین کیفیت آب مصرفی مشترکین این شهرستان تمامی آزمایشهای میکروبی و شیمیایی توسط واحد کنترل کیفیت این اداره انجام می شود.

امیری افزود: هزینه استحصال، انتقال و توزیع آب بدون در نظر گرفتن قیمت آن برای شرکتهای آبفای تربت حیدریه در هر مترمکعب بیش از 10 هزار ریال می است که از مشترکین تنها 30 درصد آن دریافت می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر