بدون نظر
 
با حضور حریرچی:
کلینیک احمدیه تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ق.ظ
 
صبح امروز با حضور ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت، کلینیک تخصصی احمدیه(بلبل تربتی) با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حسین ابراهیمی پور، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حاشیه بهره برداری از این پروژه اظهار داشت: :حاج احمد بلبل تربتی یکی از خیرین حوزه سلامت منطقه تربت حیدریه زمین کلینیک را با 2 هزار و 100 مترمربع مساحت در یکی از محلات مرکزی شهر به این امر اختصاص داده است.

وی گفت: این کلینیک در زیربنایی به مساحت ۴۲۸۰ متر مربع و هزینه بری بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال با ۴۰ پزشک متخصص در تخصص های زنان، کودکان، جراحی عمومی، قلب، چشم، داخلی، گوش حلق بینی، گوارش، ارتوپدی و بیماری های عفونی به بیماران با تعرفه دولتی خدمات ارائه می کند.

ابراهیمی پور بیان کرد: همچنین بخش های ارولوژی ، سونوگرافی، ماموگرافی نیز با تعرفه دولتی به بیماران خدمات درمانی ارائه می کند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه دارای ۵۹ عضو هیات علمی و حدود ۷۰۰ دانشجو است که در ۱۰ رشته مامایی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، فناوری اطلاعات سلامت، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، فوریت پزشکی، تکنسین سلامت دهان و دندان در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته تحصیل می‌کنند.

این دانشگاه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این سه شهرستان در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می‌دهد.

۱۹۰ تخت در بیمارستان نهم دی شهر تربت‌حیدریه و ۲۰ تخت بیمارستانی در شهر فیض‌آباد مرکز شهرستان مه‌ولات زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه قرار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه