بدون نظر
 
امام جمعه گلبهار:
کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۱ ق.ظ
 
حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه کشور و نظام با رای مردم اداره می شود، افزود: برهمین اساس باید به کسانی رای بدهیم که ضمن صداقت در کفتار و رفتار خود با روحیه اتقلابی و جهادی و تفکر ما می توانیم به جنگ اقتصادی دشمن بروند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام غلامی، امام جمعه گلبهار صبح امروز در یادواره شهدای دانشجو و دانشجو معلمان تربت حیدریه که در محل دانشگاه عالی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ملزومات امروز جامعه ما زنده نگه داشتن روحیه ایثار، جهاد و مقاومت است که می توان بر اساس آن برای انتخاب افراد اصلح در پست های کلیدی نظام توسط مردم تصمیم گیری شود.

وی صداقت را مهمترین شاخصه منتخب اصلح برشمرد و افزود: مردم به جای ایتکه گرفتار حزب و سیاسی کاری تبلیغات شوند در مرحله نخست صداقت نامزدها را راستی آزمایی کنند، زیرا کسی که اکنون برای بدست گرفتن کرسی قدرت دروغ می گوید، وقتی وارد مجلس شود براحتی دروغ های بزرگتر خواهد گفت.

غلامی خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات اساسی در کشور ورود دو تابعیتی ها به پست های کلیدی کشور است و اگر بتوانیم در چهار سال اینده مجلسی قوی و قوانینی محکم داشته باشیم و از ورود دو تابعیتی ها بر عرصه مسوولیت ممانعت کتد، مابقی قوانین در وزارتخانه ها تصویب و قابل حل است.

امام جمعه گلبهار تاکید کرد: امروز می بینیم که در سیستم های نظامی ما اگر برادر، خواهر و یا هر فردی نزدیک به کسی که می خواهد وارد مجموعه نظامی شود با دو تابعیتی ها در ارتباط باشد از ورودش ممانعت می کنند و به همین جهت است که توانسته اند تاکنون موشک های نقطه زن، ناوشکن و زیر دریایی بسازند و پیشرفت فوق العاده ای داشته باشند، اما حضور دوتابعیتی ها مشکلات اساسی را برای کشور بوجود آورد،ه است.

علامی تاکید کرد: همه مشکلات کشور ما از جایی شروع شد که فرهنگ و تفکر ما نمی توانیم و نگاه به بیرون در سطوح مختلف مدیریتی کشور از بالا تا پایین رسوخ پیدا کرد و آن زمانی که فردی در سطوح مدیریتی بالای کشور به جای اینکه بگوید ما یک میلیون لیسانس اماده بکار داریم و باید برای آنها برنامه ریزی کنیم عنوان می کند که کشور یک میلیون لیسانس بیکار دارد.

وی بیان کرد: نتیجه این تفکر آن می شود که در این مدت تقریبا ۱۰۰ هزار نفر آنها جذب دوایر دولتی می شوند، جایی که اصلا به آنها نیاز نیست و در نهایت به ناچار دولت باید برای چهار میلیون کارمند خود دغدغه حقوق و مزایا داشته باشد.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه کشور و نظام با رای مردم اداره می شود، افزود: برهمین اساس باید به کسانی رای بدهیم که ضمن صداقت در کفتار و رفتار خود با روحیه اتقلابی و جهادی و تفکر ما می توانیم به جنگ اقتصادی دشمن برود.

شهرستان تربت حیدریه ۶۷۷ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد ۷ دانشجو و ۷ شهید دانشجو معلم بودند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد