بدون نظر
 
در نوروز امسال انجام گرفت؛
کشف حدود ۴۰ تن مواد غذایی فاسد در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در طرح مدیریت مهندسی سلامت نوروزی طی 2511 مورد بازرسی بعمل آمده از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط کارشناسان بهداشت محیط این معاونت 39 هزار و 636 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و 92 متخلف نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

الهام بهره متد در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای ارتقای سلامت و برنامه های نورورزی، طرح مدیریت مهندسی بهداشت سلامت نوروزی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۵ فروردین امسال برگزار و بیش از ۲۵۱۱  مورد بازرسی از مراکز توزیع مواد غذایی، رستورانهای بین راهی و مراکز تفریحی انجام گرفت که در نهایت منجر به کشف و ضبط حدود ۴۰ تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته شد و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

وی تصریح کرد: در مدت یاد شده و در حوزه درمان بیش از ۱۳ هزار و ۹۴۰ نفر در بیمارستانهای تحت پوشش در تربت حیدریه و مه ولات پذیرش شدند که از این تعداد ۴۸۱ نفر عمل جراحی انجام گرفته که ۲۹۲ مورد آن عمل جراحی اورژانسی بوده است.

 

بهره مند اضافه کرد: در نوروز امسال ۱۸۴ تولد در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه به انجام رسیده که ۹۹ نوزاد پسر و ۸۵ نوزاد دختر به جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نیز افزوده شد.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در موضوع ماموریت های اورژانس ۱۱۵، ۶۳۹ ماموریت شهری و ۳۸۵ ماموریت جاده ای انجام گرفته که از این تعداد ۶۵۵ مورد اعزام به بیمارستانها و مابقی در صحنه درمان و همچنین  ۲۱ نفر نیز فوت شدند.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود نیم میلیون نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات درمانی، بهداشتی و آموزشی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه ایران اسلامی تعیین کننده معادلات غرب آسیاست/می رویم تا عصر نابودی مستکبرین و رژیم غاصب صهیونیستی را جشن بگیریم