بدون نظر
 
در نوروز امسال انجام گرفت؛
کشف حدود ۴۰ تن مواد غذایی فاسد در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در طرح مدیریت مهندسی سلامت نوروزی طی 2511 مورد بازرسی بعمل آمده از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط کارشناسان بهداشت محیط این معاونت 39 هزار و 636 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و 92 متخلف نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

الهام بهره متد در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: در راستای ارتقای سلامت و برنامه های نورورزی، طرح مدیریت مهندسی بهداشت سلامت نوروزی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۵ فروردین امسال برگزار و بیش از ۲۵۱۱  مورد بازرسی از مراکز توزیع مواد غذایی، رستورانهای بین راهی و مراکز تفریحی انجام گرفت که در نهایت منجر به کشف و ضبط حدود ۴۰ تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته شد و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

وی تصریح کرد: در مدت یاد شده و در حوزه درمان بیش از ۱۳ هزار و ۹۴۰ نفر در بیمارستانهای تحت پوشش در تربت حیدریه و مه ولات پذیرش شدند که از این تعداد ۴۸۱ نفر عمل جراحی انجام گرفته که ۲۹۲ مورد آن عمل جراحی اورژانسی بوده است.

 

بهره مند اضافه کرد: در نوروز امسال ۱۸۴ تولد در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه به انجام رسیده که ۹۹ نوزاد پسر و ۸۵ نوزاد دختر به جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نیز افزوده شد.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در موضوع ماموریت های اورژانس ۱۱۵، ۶۳۹ ماموریت شهری و ۳۸۵ ماموریت جاده ای انجام گرفته که از این تعداد ۶۵۵ مورد اعزام به بیمارستانها و مابقی در صحنه درمان و همچنین  ۲۱ نفر نیز فوت شدند.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرار دادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود نیم میلیون نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات درمانی، بهداشتی و آموزشی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود مرحله استانی رقابت های قرآن کریم در تربت حیدریه برگزار شد برگزاری هفتمین رویداد استارت آپی در تربت حیدریه امروز دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است اهدای عضو بیمار مرگ مغزی به سه نفر حیات دوباره بخشید بصیرات افزایی و انجام وظایف، مهمترین تکلیف مسئولان برای حفظ و ارتقای نظام است/منافقین با دلارهای سعودی و حمایت های آمریکا به دنبال مسموم کردن فضای جامعه هستند مراقب کار خودمان باشیم و خود را محاسبه کنیم اعزام ۲۴ گروه جهادی به مناطق محروم/دهستان رقیچه کدکن منطقه هدف جهادگران بسیجی/تشکیل گروههای جهادی در سایر نقاط جهان مسوولان سه قوه باید پاسخگوی مطالبات بحق مردم باشند/بستر مطالبات مردمی نباید به دشمن و عوامل ضد انقلاب فرصت آشوب بدهد