بدون نظر
 
رییس شرکت برق تربت حیدریه:
کشف و قطع انشعاب نخستین مرکز تولید ارز دیجیتال در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب.ظ
 
رییس شرکت برق تربت حیدریه گفت: در حالی که چندی پیش، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از کشف ۱۰ مرکز استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) در سطح استان ،در این ماه خبر داده بود؛ این بار یک موسسه صنعتی در تربت حیدریه که از برق غیرمجاز برای استخراج بیت کوین استفاده می کرد، شناسایی و ۵۶ دستگاه ماینر موجود جمع آوری شد.

محمد روحی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: این نخستین مورد کشف استخراج غیرمجاز بیت کوین در این شهرستان است و این مرکز غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال بعد از شناسایی با حضور نماینده دادستان، ماموران انتظامی و نماینده اداره اطلاعات نسبت به ضبط دستگاه ها اقدام شده است.

 

وی تصریح کرد: از دید ما،این مرکز از برق غیر مجاز، یعنی برقی که با تعرفه پایین در بخش صنعتی، کشاورزی ارائه می شود، در راه دیگری، شروع به مصرف برق کرده و بر اساس ابلاغ وزارت نیرو باید تفاوت تعرفه مربوط پرداخت شود.

 

روحی افزود: مسئله استخراج و وجود دستگاه های غیر مجاز تولید ارز دیجیتال یک بحث قضایی بوده و دوستان ما در دستگاه های نظارتی در حال پیگیری این پرونده و برخورد با عاملان آن هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: با تشخیص کارشناسان اداره برق تربت حیدریه و مشاهده تغییرات فاحش مصرف برق این مرکز که در مقایسه با سال گذشته، حدود ۲۲ برابر افزایش داشته است، اقدام به شناسایی این مرکز کرده ایم و با هماهنگی نیروی انتظامی بعد از ورود به آن مرکز،با مشاهده دستگاه های غیرمجاز تولید ارز دیجیتال متوجه انجام این فعالیت غیرمجاز شدیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر