بدون نظر
 
رییس شرکت برق تربت حیدریه:
کشف و قطع انشعاب نخستین مرکز تولید ارز دیجیتال در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب.ظ
 
رییس شرکت برق تربت حیدریه گفت: در حالی که چندی پیش، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی از کشف ۱۰ مرکز استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) در سطح استان ،در این ماه خبر داده بود؛ این بار یک موسسه صنعتی در تربت حیدریه که از برق غیرمجاز برای استخراج بیت کوین استفاده می کرد، شناسایی و ۵۶ دستگاه ماینر موجود جمع آوری شد.

محمد روحی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: این نخستین مورد کشف استخراج غیرمجاز بیت کوین در این شهرستان است و این مرکز غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال بعد از شناسایی با حضور نماینده دادستان، ماموران انتظامی و نماینده اداره اطلاعات نسبت به ضبط دستگاه ها اقدام شده است.

 

وی تصریح کرد: از دید ما،این مرکز از برق غیر مجاز، یعنی برقی که با تعرفه پایین در بخش صنعتی، کشاورزی ارائه می شود، در راه دیگری، شروع به مصرف برق کرده و بر اساس ابلاغ وزارت نیرو باید تفاوت تعرفه مربوط پرداخت شود.

 

روحی افزود: مسئله استخراج و وجود دستگاه های غیر مجاز تولید ارز دیجیتال یک بحث قضایی بوده و دوستان ما در دستگاه های نظارتی در حال پیگیری این پرونده و برخورد با عاملان آن هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: با تشخیص کارشناسان اداره برق تربت حیدریه و مشاهده تغییرات فاحش مصرف برق این مرکز که در مقایسه با سال گذشته، حدود ۲۲ برابر افزایش داشته است، اقدام به شناسایی این مرکز کرده ایم و با هماهنگی نیروی انتظامی بعد از ورود به آن مرکز،با مشاهده دستگاه های غیرمجاز تولید ارز دیجیتال متوجه انجام این فعالیت غیرمجاز شدیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود