بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی:
کشت محصولات گلخانه ای در تربت حیدریه دو برابر شده است
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه از رشد دو برابری کشت محصولات گلخانه ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سعادت علی نیا افزود: با فرهنگ سازی و اموزشهای لازم در خصوص کشت محصولات بصورت گلخانه ای، مردم علاقه بیشتری برای فعالیت در این حوزه پیدا کرده اند.

 

وی مساحت کشت محصولات گلخانه ای در تربت حیدریه را 3 هکتار عنوان کرد و گفت: با توجه به کمبود آب و مدیریت منابع آبی و نیز توسعه کشت محصولات گلخانه ای، تسهیلات ویژه ای برای کشاورزان در این زمینه در نظر گرفته شده است.

 

بخش کشاورزی تربت حیدریه با تولید 37 نوع محصول زراعی و 31 نوع محصول باغی به ترتیب رتبه های پنجم و سوم استان خراسان رضوی در تولید این محصولات را دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود