بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولت دوازدهم استفاده کنند
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ در ۱:۵۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در آخرین دیدار با اعضای دولت دوازدهم اشاره کرد و افزود: کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولتهای یازدهم و دوازدهم استفاده و به دول غربی اعتماد تکنند و به توان داخلی و دانشمندان خودمان توجه کنند تا ایرانی قوی برای ایرانیان ارزشمند و لایق رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در آخرین دیدار با دولتمردان اشاره کرد و افزود:این بیانات
برنامه و راه روشنی است که باید دولتهای آینده در پیش بگیرند، لذا کسانی که مدیریت اجرایی کشور را بعهده می گیرند از تجربه تلخ دولت های یازدده و دوازه استفاده و به دول غربی اعتماد تکنند و به توان داخلی و دانشمندان کشور خودمان توجه تا ایرانی فوی برای ایرانیان ارزشمند و لایق رقم بخورد.

وی تصریح کرد: دولت آینده برای موفقیت باید مسایل مهمی را مد نظر و در برنامه کاری قرار دهد که یکی از مهمترین آن این است، کسی که در جامعه مسوولیتی بعهده می گیرد وظیفه دارد مانند طبقه ضعیف جامعه زندکی کند و از اشرافی گری و تجمل گرایی بپرهیزد.

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: دولت اینده با استفاده از نیروهای جوان، جهادی و انقلابی به مطالبات مردم پاسخ خواهد داد و به سمتی خواهیم رفت که شاهد افتدار نظام اسلامی در عرصه های مختلف باشیم.

وی در بخشی دیگر به ایام عید الله الاکبر غدیر خم اشاره داشت و افزود: یکی از مصادیق تقوا این است که پیام غدیر را بشناسیم و بفهمیم و در زندگی خود به کار ببریم، اهل غدیر باشیم و اهل کج روی ها نباشیم.

عصمتی بیان کرد: جریان نبوت با غدیر همچنان ادامه پیدا کرده و رهبری جامعه اسلامی به دست امام معصوم علیه السلام سپرده شد تا جامعه دچار انحراف و مصلحت امت اسلامی تامین شود و این امر ظاهری غدیر بود.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: پیام دوم غدیر این است که هدف از آفرینش و خلقت انسانها معرفت است و تمام موجودات به هدف عبادت و معرفت خداوند تعالی افریده شده و این معرفت با همراهی ولی خدا امکانپذیر است تا انسان گردنه صعب العبور مبارزه با نفس و شیطان را با کمک ولی خدا پشت سر بگذارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجازه هیچ تعرضی به مرزهای جمهوری اسلامی را نخواهیم داد عملیات اجرایی تعریض ورودی تربت حیدریه از سمت گناباد به زودی آغاز می شود برخی کارشناسان بانک ها به دنبال تولید نارضایتی بین مردم هستند تأکید همزمان طب سنتی و نوین به واکسیناسیون عمومی/ بذر عدم واکسیناسیون توسط دشمنان در ذهن مردم کاشته شد وعده استاندار خراسان رضوی به باغداران کدکن محقق نشد پایان مأموریت اکبریان در شهرداری تربت حیدریه بیش از ۱۳۵ هزار دُز واکسن کرونا در تربت حیدریه تزریق شده است آغاز عملیات اجرایی احداث پل ورودی شهر کدکن تعلیم علوم دینی نیازمند تلاش و مجاهدت علمی است رفع مشکلات مناطق محروم با اردوی جهادی و میز خدمت ادارات/ از احداث خانه روستایی تا اجرای طرح کمک مومنانه در تربت حیدریه تشکیل دولت اسلامی مستلزم تربیت مدیر انقلابی و کارآمد و تحول در ساختار اداری کشور است مهدی قدرتی شهردار تربت حیدریه شد