بدون نظر
 
کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۴۹ ب.ظ
 
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.

ارسطو جهانداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایفنام، در مورد اینکه وضعیت انتقال باشگاه فولادنوین به استقلال اهواز به کجا انجامید، عنوان کرد: ان شاالله این مسئله به زودی نهایی می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می شود باشگاه نفت هم خواهان گرفتن امتیاز فولاد نوین است و شانس آنها بیشتر از استقلال اهواز است، خاطرنشان کرد: پیش از این توافق لازم را با استقلال اهواز انجام دادیم و تقریبا این موضوع نهایی شده است. حتی قرارداد هم آماده و امضای آخر باقی مانده است.

وی افزود: علیرضا اژدری زاده امشب به اهواز برمی گردد ما هم امشب یا فردا به اهواز می رویم تا این موضوع را نهایی کنیم.

جهانداری در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی منتظر فولادنوین برای نهایی شدن این انتقال باقی می ماند، گفت: دیگر کار تمام شده و فکر نمی کنم انجام این انتقال خیلی طول بکشد.

مدیرعامل استقلال اهواز در مورد اینکه مهاجری گزینه سرمربیگری استقلال اهواز به پدیده پیوست، تصریح کرد: عیبی ندارد. باز هم مربیان خوب و باکیفیت در فوتبال ایران هستند که بتوانند هدایت تیم ما را بر عهده بگیرند. فکر می کنم هر چیزی مربوط به قسمت است و به همین خاطر قسمت نبوده که ما با مهاجری همکاری کنیم.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد