بدون نظر
 
کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۴۹ ب.ظ
 
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.

ارسطو جهانداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایفنام، در مورد اینکه وضعیت انتقال باشگاه فولادنوین به استقلال اهواز به کجا انجامید، عنوان کرد: ان شاالله این مسئله به زودی نهایی می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می شود باشگاه نفت هم خواهان گرفتن امتیاز فولاد نوین است و شانس آنها بیشتر از استقلال اهواز است، خاطرنشان کرد: پیش از این توافق لازم را با استقلال اهواز انجام دادیم و تقریبا این موضوع نهایی شده است. حتی قرارداد هم آماده و امضای آخر باقی مانده است.

وی افزود: علیرضا اژدری زاده امشب به اهواز برمی گردد ما هم امشب یا فردا به اهواز می رویم تا این موضوع را نهایی کنیم.

جهانداری در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی منتظر فولادنوین برای نهایی شدن این انتقال باقی می ماند، گفت: دیگر کار تمام شده و فکر نمی کنم انجام این انتقال خیلی طول بکشد.

مدیرعامل استقلال اهواز در مورد اینکه مهاجری گزینه سرمربیگری استقلال اهواز به پدیده پیوست، تصریح کرد: عیبی ندارد. باز هم مربیان خوب و باکیفیت در فوتبال ایران هستند که بتوانند هدایت تیم ما را بر عهده بگیرند. فکر می کنم هر چیزی مربوط به قسمت است و به همین خاطر قسمت نبوده که ما با مهاجری همکاری کنیم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر