بدون نظر
 
کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۴۹ ب.ظ
 
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.

ارسطو جهانداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایفنام، در مورد اینکه وضعیت انتقال باشگاه فولادنوین به استقلال اهواز به کجا انجامید، عنوان کرد: ان شاالله این مسئله به زودی نهایی می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می شود باشگاه نفت هم خواهان گرفتن امتیاز فولاد نوین است و شانس آنها بیشتر از استقلال اهواز است، خاطرنشان کرد: پیش از این توافق لازم را با استقلال اهواز انجام دادیم و تقریبا این موضوع نهایی شده است. حتی قرارداد هم آماده و امضای آخر باقی مانده است.

وی افزود: علیرضا اژدری زاده امشب به اهواز برمی گردد ما هم امشب یا فردا به اهواز می رویم تا این موضوع را نهایی کنیم.

جهانداری در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی منتظر فولادنوین برای نهایی شدن این انتقال باقی می ماند، گفت: دیگر کار تمام شده و فکر نمی کنم انجام این انتقال خیلی طول بکشد.

مدیرعامل استقلال اهواز در مورد اینکه مهاجری گزینه سرمربیگری استقلال اهواز به پدیده پیوست، تصریح کرد: عیبی ندارد. باز هم مربیان خوب و باکیفیت در فوتبال ایران هستند که بتوانند هدایت تیم ما را بر عهده بگیرند. فکر می کنم هر چیزی مربوط به قسمت است و به همین خاطر قسمت نبوده که ما با مهاجری همکاری کنیم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است