بدون نظر
 
کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۴۹ ب.ظ
 
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: کار انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز تقریبا تمام شده است.

ارسطو جهانداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایفنام، در مورد اینکه وضعیت انتقال باشگاه فولادنوین به استقلال اهواز به کجا انجامید، عنوان کرد: ان شاالله این مسئله به زودی نهایی می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می شود باشگاه نفت هم خواهان گرفتن امتیاز فولاد نوین است و شانس آنها بیشتر از استقلال اهواز است، خاطرنشان کرد: پیش از این توافق لازم را با استقلال اهواز انجام دادیم و تقریبا این موضوع نهایی شده است. حتی قرارداد هم آماده و امضای آخر باقی مانده است.

وی افزود: علیرضا اژدری زاده امشب به اهواز برمی گردد ما هم امشب یا فردا به اهواز می رویم تا این موضوع را نهایی کنیم.

جهانداری در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی منتظر فولادنوین برای نهایی شدن این انتقال باقی می ماند، گفت: دیگر کار تمام شده و فکر نمی کنم انجام این انتقال خیلی طول بکشد.

مدیرعامل استقلال اهواز در مورد اینکه مهاجری گزینه سرمربیگری استقلال اهواز به پدیده پیوست، تصریح کرد: عیبی ندارد. باز هم مربیان خوب و باکیفیت در فوتبال ایران هستند که بتوانند هدایت تیم ما را بر عهده بگیرند. فکر می کنم هر چیزی مربوط به قسمت است و به همین خاطر قسمت نبوده که ما با مهاجری همکاری کنیم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است