بدون نظر
 
کاروان پیاده «مهر یار» از تربت حیدریه عازم مشهد مقدس شد
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱:۴۱ ب.ظ
 
اعضای کاروان پیاده مهر یار متشکل از خانواده ورزشکاران تربت حیدریه در سه گروه خانوادگی، دو و میدانی و همچنین دوچرخه سواری جهت زیارت بارگاه منور حضرت رضا(ع) عازم مشهد شد.

محمد ذاکری دبیر هیئت کوهنوردی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: این کاروان 95 نفره برای هفتمین سال متوالی در سه گروه خانوادگی با ظرفیت 60 نفر، دوی و میدانی 20 نفر و همچنین دوچرخه سواری به استعداد 15 نفر برای زیارت بارگاه منور رضوی در دهه کرامت عازم مشهد شد.

وی مدت طول مسیر را برای گروه خانواده ها 6 روز عنوان کرد و افزود: تیم های دو و میدانی و دو چرخه سواری در روز آخر به کاروان مهر یار ملحق می شوند.

ذاکری هدف از این اردو را فرهنگ سازی و نزدیک شدن خانواده ها با سیره اهل بیت(ع) عنوان کرد و گفت: خانواده ها پایه گذار جامعه هستند و این حرکت ها در رشد و تحکیم بنیان خانواده ها نقش مهمی دارد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد