بدون نظر
 
کارمندان بیکار شده میزان متقاضی بیمه بیکاری شوند
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۳۶ ب.ظ
 
مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: کارمندان بیکار شده موسسه میزان در استان می توانند برای دریافت بیمه بیکاری، به این اداره کل تقاضا دهند.
حسن نوری، مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار اترک نیوز اظهار کرد: مراجع حل اختلاف این اداره کل وظیفه دارند که برابر قانون تمامی خواسته های حوزه کار، کارگری و کارفرمایی را پیگیری و اعلام نتیجه کنند.
نوری تصریح کرد: درصورتیکه کارمندان موسسه میزان به این اداره کل مراجعه کنند و خواسته های خود را مطرح کنند، این اداره کل می تواند برای این نیروهای  بیکار شده بیمه بیکاری در نظر بگیرد تا در نهایت نسبت به این نیروها تعیین تکلیفی انجام شود.
افزون بر این، مجید پورعیسی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان شمالی نیز در گفت و گو با خبرنگار اترک نیوز درباره تعهدات موسسه میزان به سپرده گذاران در سطح کشور اظهار کرد: براساس آخرین اطلاعات، تصمیم گرفته شد که بانک صادرات تمامی تعهدات موسسه میزان را به سپرده گذاران بر عهده گیرد و پرداخت کند.
پورعیسی تصریح کرد: اجرای آن نیز منوط بر این است که در مرحله نخست باید تمامی سرمایه موسسه میزان راستی آزمایی شود.
وی خاطر نشان کرد: سپرده گذاران باید منتظر بمانند که برای تعیین تکلیف این سپرده ها چه تصمیمی گرفته خواهد شد!
انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه