بدون نظر
 
عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه:
کارشناسی فعالیتها و تبادل افکار اولویت مهم شورای شهر باشد/باید گزارش مستند به مردم ارائه شود
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
 
عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه یکی از مهمترین اولویت های شوراهای اسلامی را کار کارشناسی شده عنوان کرد و گفت: با تعامل خوب و تبادل افکار در شورا به دنبال صرفه جوئی در هزینه ها و ارائه خدمات به موقع و خدمت رسانی بهتر به مردم هستیم.

نادر سلیمانی صبح روز سه شنبه در آستانه روز شوراها در گفتکو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: شوراهای اسلامی یکی ازنهادهای است که می تواند در پیشرفت شهرها و روستاها موثر واقع شوند و بخش عمده ای از مشکلات و معضلات مردم را با مدیریت صحیح و کار کارشناسی شده برطرف کنند.

 

وی بیان کرد:یکی از وظایف مهم در شوراها برنامه ریزی صحیح و نظارت بر برخی دستگاههائی اجرائی از جمله شهرداری ها می باشد که خروجی کار شورا را مشخص می کند و مردم می توانند ثمره آن را در بدنه اجتماع ببینند.

 

سلیمانی شورا های موفق را مجموعه ای منسجم و هماهنگ دانست که از مدیریت بالائی برخوردار هستند و می توانند خدمات ارزنده و در شان مردم ارائه کنند.

 

وی گفت: شورای اسلامی شهر تربت حیدریه تلاش خود را به کار بسته تا با مشارکت مردم و دستگاههای اجرائی خدمات کم نشود و هزینه ها نیز کاهش پیدا کند.

 

دبیرکمیسیون خدمات شهری تربت حیدریه در پاسخ به سئوالی که حقوق یک عضو شورای شهر چقدر است؟ افزود: دیدگاههای متفاوتی در بین مردم است و برخی فکر می کنند اعضای شورای شهر حقوق های کلان و در آمدهای آنچنانی دارند در صورتی که این گونه نیست و یک عضو شورای شهر فقط بابت حضور در جلسات و کمیسیون ها حق الزحمه ای را دریافت می کند.

 

وی گزارش مستند به مردم را مهم و ضروری دانست و اذعان کرد: باید گزارش مستند بر اساس انچه که در طول مدیریت شورای جدید اتفاق افتاده به مردم ارائه شود و اینکه گذشتگان اگر کاری را انجام دادند دلیلی بر ارائه گزارش توسط شورای جدید نیست.

 

سلیمانی اظهار کرد: نباید گزارشی به مردم داده شود که با واقعیت همخوانی نداشته باشد، چرا که مردم همیشه در صحنه بوده و هستند و همه چیز را بخوبی درک می کنند.

 

وی در ادامه به نحوه انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و گفت: پس از استعفای شهردار قبلی اعضای شورای اسلامی در جلسه ای شاخصه یک شهردار خوب را تحصیلات، رشته تحصیلی، مدیریت، تعهد و تخصص ملاک قرار داده و گزینه بومی را در اولویت انتخاب قرار دادند.

 

سلیمانی خاطر نشان کرد: پس از تبادل نظر و ارائه برنامه های افراد بومی میدان را برای گزینه های غیر بومی هم باز گذاشتیم و از برنامه ها و نقطه نظرات آنان استفاده کردیم تا بتوانیم به یک جمع بندی مناسب برسیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه اظهار کرد: با توجه به گزینه های مطرح شده بومی و غیر بومی و پس از تبادل نظر بین اعضا، در نهایت شنبه شب گذشته رمضانعلی شورابی مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد با 9 رای موافق و 2 رای مخالف بعنوان شهردار جدید تربت حیدریه انتخاب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه