بدون نظر
 
عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه:
کارشناسی فعالیتها و تبادل افکار اولویت مهم شورای شهر باشد/باید گزارش مستند به مردم ارائه شود
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
 
عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه یکی از مهمترین اولویت های شوراهای اسلامی را کار کارشناسی شده عنوان کرد و گفت: با تعامل خوب و تبادل افکار در شورا به دنبال صرفه جوئی در هزینه ها و ارائه خدمات به موقع و خدمت رسانی بهتر به مردم هستیم.

نادر سلیمانی صبح روز سه شنبه در آستانه روز شوراها در گفتکو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: شوراهای اسلامی یکی ازنهادهای است که می تواند در پیشرفت شهرها و روستاها موثر واقع شوند و بخش عمده ای از مشکلات و معضلات مردم را با مدیریت صحیح و کار کارشناسی شده برطرف کنند.

 

وی بیان کرد:یکی از وظایف مهم در شوراها برنامه ریزی صحیح و نظارت بر برخی دستگاههائی اجرائی از جمله شهرداری ها می باشد که خروجی کار شورا را مشخص می کند و مردم می توانند ثمره آن را در بدنه اجتماع ببینند.

 

سلیمانی شورا های موفق را مجموعه ای منسجم و هماهنگ دانست که از مدیریت بالائی برخوردار هستند و می توانند خدمات ارزنده و در شان مردم ارائه کنند.

 

وی گفت: شورای اسلامی شهر تربت حیدریه تلاش خود را به کار بسته تا با مشارکت مردم و دستگاههای اجرائی خدمات کم نشود و هزینه ها نیز کاهش پیدا کند.

 

دبیرکمیسیون خدمات شهری تربت حیدریه در پاسخ به سئوالی که حقوق یک عضو شورای شهر چقدر است؟ افزود: دیدگاههای متفاوتی در بین مردم است و برخی فکر می کنند اعضای شورای شهر حقوق های کلان و در آمدهای آنچنانی دارند در صورتی که این گونه نیست و یک عضو شورای شهر فقط بابت حضور در جلسات و کمیسیون ها حق الزحمه ای را دریافت می کند.

 

وی گزارش مستند به مردم را مهم و ضروری دانست و اذعان کرد: باید گزارش مستند بر اساس انچه که در طول مدیریت شورای جدید اتفاق افتاده به مردم ارائه شود و اینکه گذشتگان اگر کاری را انجام دادند دلیلی بر ارائه گزارش توسط شورای جدید نیست.

 

سلیمانی اظهار کرد: نباید گزارشی به مردم داده شود که با واقعیت همخوانی نداشته باشد، چرا که مردم همیشه در صحنه بوده و هستند و همه چیز را بخوبی درک می کنند.

 

وی در ادامه به نحوه انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و گفت: پس از استعفای شهردار قبلی اعضای شورای اسلامی در جلسه ای شاخصه یک شهردار خوب را تحصیلات، رشته تحصیلی، مدیریت، تعهد و تخصص ملاک قرار داده و گزینه بومی را در اولویت انتخاب قرار دادند.

 

سلیمانی خاطر نشان کرد: پس از تبادل نظر و ارائه برنامه های افراد بومی میدان را برای گزینه های غیر بومی هم باز گذاشتیم و از برنامه ها و نقطه نظرات آنان استفاده کردیم تا بتوانیم به یک جمع بندی مناسب برسیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه اظهار کرد: با توجه به گزینه های مطرح شده بومی و غیر بومی و پس از تبادل نظر بین اعضا، در نهایت شنبه شب گذشته رمضانعلی شورابی مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد با 9 رای موافق و 2 رای مخالف بعنوان شهردار جدید تربت حیدریه انتخاب شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید