بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
کارآمدی قوای سه گانه به منزله موفقیت نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: خدمات فراوان در دولت های مختلف انجام شده، اما برای تشکیل تمدن ناب اسلامی و رسیدن به آرمانها فاصله زیادی داریم و لازمه آن مجاهدت بی وقفه مسوولان است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: فعالیت جهادی باید همراه با دلسوزی برای مسلمانان باشد زیرا با همدلی و صمیمیت این فعالیت های جهادی به ثمر می نشیند.

 

عصمتی به آغاز هفته دولت اشاره کرد و گفت: کارآمدی قوای سه گانه به منزله موفقیت نظام اسلامی است، لذا خدمات فراوان در دولت های مختلف انجام شده، اما برای تشکیل تمدن ناب اسلامی و رسیدن به آرمانها فاصله زیادی داریم و لازمه آن مجاهدت بی وقفه مسوولان در همه سطوح مدیریتی کشور است.

 

وی تصریح کرد: خستگی ناپذیری و خلوص در کارها از دیگر شاخصه های فعالیت جهادی برای حل مشکلات مردم است و انجام این نوع مسوولیت ها از نعمت های خداست و نباید با ان با خستگی برخورد کنیم تا تبدیل به عذاب نشود.

 

امام جمعه تربت حیدریه  به تکثر و فراگیری در کار جهادی اشاره کرد و گفت: کاری که می کنیم برای همگان باشد و این سفره گسترده برای اقشار مختلف مردم پهن باشد نه فقط برای نور چشمی ها، تا با لطف خدا و عنایت الهی مسیر خدمت ادامه یابد.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: باید از خدمتگذاران حمایت کنیم تا با تلاش بیشتری برای نظام اسلامی تلاش کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود