بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
کارآفرینان و سرمایه گذاران فرماندهان و مجاهدان جنگ اقتصادی هستند
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۳۴ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: سرمایه دارانی که برای تولید و کارآفرینی و خدمت به جامعه سرمایه گذاری می کنند مجاهدان و فرماندهان جبهه جنگ اقتصادی هستند و باید آنان را تشویق و ترعیب کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز اظهار کرد: توحید جلوه ها و مظاهر مختلفی دارد و یکی از مظاهر ویژه آن، توحید در اطاعت و حاکمیت است و اگر به قرآن بنگریم این مطلب آشکار می شود که توحید در حاکمیت مسئله مهمی است که اسلام به آن توجه خاص دارد.

وی تصریح کرد: یکی از جلوه های توحید در جامعه اسلامی نه گفتن به حاکمیت طاغوت و اری گفتن به اسلام و ارزشهای انسانی و اسلامی است و مردم ایران در سال ۵۷ طاغوت را از جامعه خود بیرون کردند و در ۱۲ فروردین ۵۸ آن را در یک انتخابات با رای به نظام حمهوری اسلامی به حاکمیت اسلام رای ۹۸ درصدی دادند‌.

عصمتی بیان کرد: نظام اسلامی با مردم سالاری دینی انتخابات متعددی را پشت سر گذاشت و موفقیت مهمی را بدست اورده، هر چند تا رسیدن به قله سعادت هنوز فاصله داریم اما با توکل به خدا و ائمه اطهار علیه السلام این راه پر افتخار با حاکمیت اسلام را ادامه خواهیم داد.

مدیر حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری چندین سال است در شعار سال مباحث اقتصادی را مطرح می کنند و این نشان از ان دارد که جهاد امروز در عرصه اقتصادی است و باید همه مردم در این عرصه مقابله با دشمن حضور پیدا کنند تا امت اسلامی همچنان پیروز و موفق باشد.

وی افزود: بی شک برخی از پشتیبانی ها در زمینه تولید باید توسط مسوولان انجام شود تا مانع ها برطرف شود اما همه پشتیبانی ها به مسوولان مرتبط نمی شود بلکه همه مردم اعم از کسانی که در عرصه های مختلف کار فرهنگی می کند را شامل می شود و باید در این عرصه پشتیبانی و مانع زدایی حضور پیدا کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: باید برای مردم فرهنگ سازی شود که افتصاد مفاومتی و سبک زندگی اسلامی و تولید چگونه است تا همه در این عرصه حصور پیدا کنند، لذا سرمایه دارانی که برای تولید و کارآفرینی و خدمت به جامعه سرمایه گذاری می کنند مجاهدان و فرماندهان جبهه جنگ اقتصادی هستند و باید آنان را تشویق و ترعیب کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است