بدون نظر
 
یادداشت/
چگونه دشمنان دیروز رفیق قافله امروز شدند/ نباید کشور را تبدیل به گورستان کالاهای خارجی کرد
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 
پس از جمع بندی مذاکرات هسته ای در وین تجار و شرکتهای اروپائی بهمراه مقامات سیاسی و اقتصادی ذوق زده خود در راس هیئتی بلند پایه برای ورود به بازار اقتصادی ایران دندان طمع تیز کرده و بدنبال منافع اقتصادی و گاها سیاسی خود هستند.

به گزارش  تابان تربت، کشورهای از جمله آلمان که با فروش تسلیحات شیمیایی به صدام در دوران 8 سال جنگ تحمیلی داغی را به دل این ملت گذاشت که هنوز جانبازان شیمیایی ما در منازل و آسایشگاهها هیچگاه این جنایات هولناک را از یاد نبرده و نخواهند برد..

 

فرانسه دومین کشوری است که اعلام حضور کرد، هنوز یادمان نرفته که عامل ورود خونهای آلوده به کشور و مبتلا کردن هموطنانمان به این خونهای آلوده همین فرانسه ای است که با وقاحت تمام به گروهک منافقین پناه داده و هنوز از آنان حمایت مالی و تسلیحاتی می کند.

 

 

حال باید نگریست که پهن کردن فرش قرمز جلوی پای کسانی که دیروز دشمن این ملت و انقلاب بودند و از هر حربه ای برای سرنگونی این نظام استفاده می کردند چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد.

 

اتفاق دیگر هم که سبب گستاخی غرب و شرط گذاشتن برای ما شده این است که به فرض پذیرش توافق و فارغ از اشکالات آن بی‌برنامگی جدی برای روزهای پس از آن دیده می‌شود.

 

نخست حفظ عزت ملی و مرز بندی با کسانی که سال‌های سال سخت‌ترین فشارها و تحریم‌های ظالمانه را به ملت ما تحمیل کردند.

 

دوم تدوین معیارهایی برای سرمایه‌گذاری خارجی و ورود تکنولوژی‌های نوین به کشور و در مقابل جلوگیری از تبدیل ایران به گورستان کالاهای خارجی.

 

اما آنچه مشاهده می‌شود، اتخاذ رویکردی جز این است که می‌تواند برجام را به فرجام تاسف بار دیگری تبدیل کند.

 

سوم که از همه مهمتر است سخنان و اظهار نظرهای بی ربط و نسنجیده ای است که مقامات سیاسی هیئت های اروپائی در خصوص مشروعیت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در تهران به زبان می آورند که می طلبد مسئولان جواب قاطع و دندان شکنی در این باره به غربی ها ارائه کنند.

 

برخی افراد در کشور سرمست و ذوق زده از این اتفاقات شدند و نمی دانند که به کدام سو می روند و چه خوب است نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی با عمل به وظیفه شرعی و قانونی خود  در راستای حفظ عزت و اقتدار کشورمان، صیانت از سرمایه‌های ملی، جلوگیری از باج خواهی و زیاده طلبی دولت‌های بد سابقه مقرراتی برای سرمایه گذاران و بازرگانان خارجی تصویب کنند.

 

از کجا معلوم همین اروپائی ها که دشمنان دیروز بودند و رفیق غافله امروز شدند فردا بازی دیگری را شروع نکنند و در وسط راه غارت نکنند و در مواقع حساس کشور را دچار بحران نکنند!

 

نتیجه اینکه باید نگاه به داخل کشور باشد، به جوانان مومن و متعهد و متخصص با رویکرد اقتصاد مقاومتی، کشور پر است از جوانانی که منتظر باز شدن میدانی برای عرض اندام که می خواهند در مسیر رشد و توسعه و شکوفائی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.

 

انتهای پیام/.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است