بدون نظر
 
رییس دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه:
پیگیر تحصیل دانشجویان در تربت حیدریه هستیم/مجوز استانی به شرط ظرفیت سازی خوابگاهی را اخذ کردیم
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 
بابایی در پاسخ به مطالبه دانشجویان خواهران این خطه برای تحصیل در محل اقامت خودشان به خبرنگار تابان تربت؛ گفت: شهرستان های تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار مجوز پذیرش و کد واحد خواهران ندارند.

بیژن بابایی، رییس دانشگاه فرهنگیان تربت حیدریه در پاسخ به مطالبه دانشجویان خواهران این خطه برای تحصیل در محل اقامت خودشان به خبرنگار تابان تربت؛ گفت: شهرستان های تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار مجوز پذیرش و کد واحد خواهران ندارند.

وی تصریح کرد: از دو سال پیش بنا بر نبود ظرفیت در پردیس خواهران مشهد هر سه واحد شهرستانی با مساعدت مدیریت استانی، آموزش و پرورش و مسئولان شهرستان در راس آن کمیته دانشجویی و سایر نهادهای ناظر، مجوز مکانی را جهت پذیرش دانشجویان بومی و قطب های همجوار اخذ و صرفا مجوز ساختمانی را با تمشیت امور رفاهی، آموزشی و فرهنگی از سازمان مرکزی دانشگاه با نظارت واحد برادران اخذ کردند.

بابایی گفت: در حال حاضر ۱۶۰ دانشجو مشغول تحصیل هستند که بخشی از آنها امسال فارغ التحصیل و بقیه نیز در همین مکان به تحصیل خود ادامه خواهند داد.

رییس دانشگاه فرهنگیان تربت ازحیدریه بیان داشت:  سال گذشته کد واحد تابعه قوچان که مختص خواهران است توسط وزارت علوم فعال شده و دانشجو پذیرش می کند که تمامی آنها در دفترچه کنکور سراسری درج شده و دانشجو در زمان انتخاب رشته همان کد رشته محل را انتخاب کرده و در همان مکان پذیرش شده است.

وی افزود: با شیوع کرونا و نبود ضرورت حضور دانشجویان، کلیه مجوزهای بعدی لغو شد.

بابایی گفت: بنا بر احتمال شرایط حضور دانشجویان، مکاتبات لازم جهت اخذ مجوز و حضور دانشجویان بومی و قطب های همجوار در واحد خواهران انجام و مدیریت استان به جهت ظرفیت سازی با شرایط کرونا مجوز داده است.

وی با بیان اینکه تمامی واحدهای دانشگاه فرهنگیان از جمله واحد خواهران به شدت با کمبود فضای خوابگاهی روبرو است، افزود:ت این مجموعه بر تحصیل دانشجویان بومی و قطب های همجوار در شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است