بدون نظر
 
پیغام مهم فرهاد مجیدی برای آبی ها
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۱۹ ب.ظ
 
اسطوره باشگاه استقلال اعلام کرد: «دوباره به کمک و حمایت شما "عدد و نماد" جدیدی را برای همه استقلالی های عزیز در سراسر جهان خلق خواهیم کرد.»
فرهاد مجیدی شب گذشته در صفحه اجتماعی خود متنی را برای هوادارانش منتشر کرده که در آن علاوه بر امیر قلعه نویی و سایر اعضای کادر فنی، به هیات مدیره استقلال نیز حمله کرده است.

وی همچنین وعده داده است که در کنار هواداران استقلال خواهد بود که برخی گمانه زنی ها از این جمله وی حاکی از آن است که مجیدی خریدار باشگاه استقلال خواهد بود.

مجیدی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «هوادار عزیز و دوست داشتنی، روزهای روشن استقلال نزدیک است. به زودی بی کفایت ترین هیات مدیره و کادر فنی تاریخ باشگاه استقلال کنار خواهند رفت و دوباره به کمک و حمایت شما “عدد و نماد” جدیدی را برای همه استقلالی های عزیز در سراسر جهان خلق خواهیم کرد.»

مجیدی در ادامه اعلام کرد: «نتایج ضعیف استقلال و ایجاد مشقت های روحی برای هواداران در سراسر ایران زمین طی دو فصل گذشته، برای همیشه در کارنامه سیاه آقایان پرمدعا ثبت خواهد شد.»

شماره 7 تاریخی استقلال در پایان نوشت: «بی شک در کنار شما خواهم بود و سرود پرافتخار قهرمانی استقلال را در کنار همه هواداران دوست داشتنی خواهیم سرود.»

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود