بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها در ربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی ظهر امروز در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی ناشی از ضعف و ناتوانی جبهه استکبار در برابر رزمندگان اسلام است و امت های اسلامی با وحدت رویه همچنان بر حمایت از آرمانهای فلسطین تاکید خواهند کرد.

 

وی از کشورهای اسلامی خواست تا ضمن محکومیت این اقدام سخیف و نابخردانه رییس جمهور آمریکا همچنان آزادی قدس شریف و مسئله فلسطین را بعنوان اولویت اصلی جهان اسلام دنبال کنند.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها دربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

 

وی به هراس صهیونیست ها از استحکام زنجیره مقاومت اشاره کرد و افزود: زنجیره مقاومت با تفکر انقلابی بسیج هسته های مقاومت حشدالشعبی، بسیج مردمی، انصارالله، حزب الله، حیدریون، فاطمیون و زینبیون را در نقاط مختلف جهان شکل داده و باعث شده تا صهیونیست ها از این اتحاد و همدلی به هراس بیفتند.

 

وی تاکید کرد: حرکت توفنده جبهه مقاومت همچنان تا برچیده شدن غده سرطانی اسرائیل از صفحه روزگار ادامه خواهد بافت.

 

وی دربخشی دیگر به روز دانشجو اشاره کرد و از دانشجویان بعنوان فرهیختگان و افسران میدان مبارزه در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: دانشجویان علاوه بر تامین سعادت دنیوی جامعه باید به این نکته توجه داشته باشند که سعادت نهایی در اتصال به درگاه خداوند است و این همان هدف نهایی انبیا و اولیای الهی است.

 

در پایان اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه مردم تربت حیدریه همزمان با سراسر کشور در محکومیت اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود