بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها در ربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی ظهر امروز در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی ناشی از ضعف و ناتوانی جبهه استکبار در برابر رزمندگان اسلام است و امت های اسلامی با وحدت رویه همچنان بر حمایت از آرمانهای فلسطین تاکید خواهند کرد.

 

وی از کشورهای اسلامی خواست تا ضمن محکومیت این اقدام سخیف و نابخردانه رییس جمهور آمریکا همچنان آزادی قدس شریف و مسئله فلسطین را بعنوان اولویت اصلی جهان اسلام دنبال کنند.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها دربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

 

وی به هراس صهیونیست ها از استحکام زنجیره مقاومت اشاره کرد و افزود: زنجیره مقاومت با تفکر انقلابی بسیج هسته های مقاومت حشدالشعبی، بسیج مردمی، انصارالله، حزب الله، حیدریون، فاطمیون و زینبیون را در نقاط مختلف جهان شکل داده و باعث شده تا صهیونیست ها از این اتحاد و همدلی به هراس بیفتند.

 

وی تاکید کرد: حرکت توفنده جبهه مقاومت همچنان تا برچیده شدن غده سرطانی اسرائیل از صفحه روزگار ادامه خواهد بافت.

 

وی دربخشی دیگر به روز دانشجو اشاره کرد و از دانشجویان بعنوان فرهیختگان و افسران میدان مبارزه در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: دانشجویان علاوه بر تامین سعادت دنیوی جامعه باید به این نکته توجه داشته باشند که سعادت نهایی در اتصال به درگاه خداوند است و این همان هدف نهایی انبیا و اولیای الهی است.

 

در پایان اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه مردم تربت حیدریه همزمان با سراسر کشور در محکومیت اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند