بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۳۶ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها در ربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی ظهر امروز در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی ناشی از ضعف و ناتوانی جبهه استکبار در برابر رزمندگان اسلام است و امت های اسلامی با وحدت رویه همچنان بر حمایت از آرمانهای فلسطین تاکید خواهند کرد.

 

وی از کشورهای اسلامی خواست تا ضمن محکومیت این اقدام سخیف و نابخردانه رییس جمهور آمریکا همچنان آزادی قدس شریف و مسئله فلسطین را بعنوان اولویت اصلی جهان اسلام دنبال کنند.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی اقدام سخیف رییس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را بیانگر هراس این رژیم جعلی از پیروزی ها و استحکام زنجیره مقاومت دانست و گفت: این حرکت عجز و ناتوانی آنها دربرابر جبهه مقاومت را به اثبات رسانده است.

 

وی به هراس صهیونیست ها از استحکام زنجیره مقاومت اشاره کرد و افزود: زنجیره مقاومت با تفکر انقلابی بسیج هسته های مقاومت حشدالشعبی، بسیج مردمی، انصارالله، حزب الله، حیدریون، فاطمیون و زینبیون را در نقاط مختلف جهان شکل داده و باعث شده تا صهیونیست ها از این اتحاد و همدلی به هراس بیفتند.

 

وی تاکید کرد: حرکت توفنده جبهه مقاومت همچنان تا برچیده شدن غده سرطانی اسرائیل از صفحه روزگار ادامه خواهد بافت.

 

وی دربخشی دیگر به روز دانشجو اشاره کرد و از دانشجویان بعنوان فرهیختگان و افسران میدان مبارزه در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: دانشجویان علاوه بر تامین سعادت دنیوی جامعه باید به این نکته توجه داشته باشند که سعادت نهایی در اتصال به درگاه خداوند است و این همان هدف نهایی انبیا و اولیای الهی است.

 

در پایان اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه مردم تربت حیدریه همزمان با سراسر کشور در محکومیت اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است