بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
پیروزی محور مقاومت توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه با اشاره به شکست نهایی دولت خود خوانده و تروریستی داعش، گفت: پیروزی محور مقاومت در عراق و سوریه توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ پاسدار علی نیک یاد صبح امروز در یادواره شهدای آبروی محله اظهار داشت: محور مقاومت در غرب اسیا با فرماندهی سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی شش سال گذشته با انجام عملیات های سخت نظامی و عبور از موانع دشمن توانست خاک اشغال شده عراق و سوریه را به ملتهای مظلوم عراق و سوریه بازگردانند.

 

وی با تمجید از پیروزی های اخیر محور مقاومت که منجر به شکست دولت خود خوانده داعش شد، از آن بعنوان مهمترین عامل در خنثی سازی توطئه های راهبردی آمریکا در غرب آسیا یاد کرد.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه افزود: توطئه جنگ های نیابتی در غرب آسیا حاصل اتاق فکر آمریکا و دولتهای مزدور منطقه بود تا ضمن محدود کردن و در نهایت نابودی محور مقاومت فشارها را علیه جمهوری اسلامی ایران را افزایش دهند.

 

نیک یاد خاطر نشان کرد: تامین امنیت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی دومین طرح امریکائی داعش بود که بتواند با سرگرم کردن کشورهای اسلامی به جنگ و درگیری های قومی و مذهبی فرصتی برای پیاده سازی اهداف این غده سرطانی در منطقه مهیا سازد.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود برگزاری چنین مراسماتی در مقابل منازل شهدا را بسیار با اهمیت برشمرد و گفت: شهدای نه تنها آبروی محله، بلکه آبروی شهر و امت اسلامی هستند که در همه عرصه ها و زمان ها از تمام هستی خود گذشتند تا عزت و اقتدار را برای میهن اسلامی به ارمغان بیاورند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه تاکید کرد: اگر امروز امنیت، اقتدار و عزتی در میان کشورهای اسلامی و جهان داریم به برکت همین جانفشانی ها و ایثارگری شهداست و لذا باید راه و رسم این عزیزان را با برپائی چنین مراسماتی زنده نگه داریم و در نهادینه کردن و ثبیت فرهنگ ایثارو مقاومت در جامعه تلاش کنیم.

 

یادواره شهدای آبروی محله از برنامه های فرهنگی هفته بسیج محسوب می شود که امروز در محله سپهبد قره نی در مقابل منزل شهیدان محمد حسین بوری آبادی و رضا کارگزار برگزار شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است