بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پیروزی مجاهدان اسلامی در یمن تجلی غلبه جند الله بر سعودی های وهابی بود/فشار حداکثری دشمن شکست خورده است
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: آنچه که اخیرا در یمن اتفاق افتاد بی شک غلبه مجاهدان اسلامی بر سعودیهای وهابی و تجلی و ظهور جند الله بر جنود شیطان بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز جبهه مقاومت با پرچمداری ام القرای جهان اسلام خاکریز به خاکریز در حال پیشرفت است و نظام سلطه را به زانو دراورده است.

وی تصریح کرد: آنچه که اخبرا در یمن اتفاق افتاد بی شک غلبه مجاهدان اسلامی بر سعودیهای وهابی و تجلی و ظهور جند الله بر جنود شیطان بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: آنچه که امروز در مقاومت اقتصادی ملت ایران باید توصیف کرد، ستودنی است که مردم با صبر الهی مقاومت می کنند و بی شک این لطف الهی است و از سویی دیگر مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند تا این سختی و دشواری معیشت مردم نیر برطرف شود.

عصمتی تاکبد کرد: دشمن بدنبال فشار حداکثری است تا نظام اسلامی را به زانو دراورد اما به لطف الهی امروز فشار حداکثری شکست خورده و امت اسلامی با صبر انقلابی راه خود را طی و بزودی شاهد رفع همه مشکلات و شکست اشکار نظام سلطه خواهیم بود و این تجلی دیگری از قدرت نمایی خداوند تعالی است برای مردمی که با توکل بر خدا در صحنه دفاع از ارزشها حضور پیدا کرده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند