بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
پیروزی مجاهدان اسلامی در یمن تجلی غلبه جند الله بر سعودی های وهابی بود/فشار حداکثری دشمن شکست خورده است
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: آنچه که اخیرا در یمن اتفاق افتاد بی شک غلبه مجاهدان اسلامی بر سعودیهای وهابی و تجلی و ظهور جند الله بر جنود شیطان بود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز جبهه مقاومت با پرچمداری ام القرای جهان اسلام خاکریز به خاکریز در حال پیشرفت است و نظام سلطه را به زانو دراورده است.

وی تصریح کرد: آنچه که اخبرا در یمن اتفاق افتاد بی شک غلبه مجاهدان اسلامی بر سعودیهای وهابی و تجلی و ظهور جند الله بر جنود شیطان بود.

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: آنچه که امروز در مقاومت اقتصادی ملت ایران باید توصیف کرد، ستودنی است که مردم با صبر الهی مقاومت می کنند و بی شک این لطف الهی است و از سویی دیگر مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند تا این سختی و دشواری معیشت مردم نیر برطرف شود.

عصمتی تاکبد کرد: دشمن بدنبال فشار حداکثری است تا نظام اسلامی را به زانو دراورد اما به لطف الهی امروز فشار حداکثری شکست خورده و امت اسلامی با صبر انقلابی راه خود را طی و بزودی شاهد رفع همه مشکلات و شکست اشکار نظام سلطه خواهیم بود و این تجلی دیگری از قدرت نمایی خداوند تعالی است برای مردمی که با توکل بر خدا در صحنه دفاع از ارزشها حضور پیدا کرده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طرح شهید سلیمانی یک کار جهادی و خالصانه است/تکمیل بیمارستان راشد مهم‌ترین نیاز زیرساختی زاوه ۳ هزار نفر از دانش آموزان منطقه تربت حیدریه به برنامه شاد دسترسی ندارند بند زنی دولت به مسکن‌های فرسوده مهر برای تبدیل به مسکن ملی!/ متقاضیان با ۴۰ میلیون هوا خریدند/ تعویق زمان اتمام پروژه ملی مسکن به ضرر مردم است نارضایتی شهروندان تربت حیدریه از وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری بزرگترین مجتمع بین راهی شرق کشور در انتظار صدور مجوز و تغییر کاربری استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه