بدون نظر
 
پیام رهبری فرد به امیررضا خادم/اگر علی دایی برای کشتی تصمیم بگیرد شما،دبیر و سوریان ناراحت نمی شوی؟
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۷ ب.ظ
 
پیام رهبری فرد به امیررضا خادم/اگر علی دایی برای کشتی تصمیم بگیرد شما،دبیر و سوریان ناراحت نمی شوی؟
به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین بهروز رهبری فرد که یکی از حامیان حسین هدایتی در ماجرای خرید سهام باشگاه پرسپولیس است این بار پستی را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام قرار داده است که حکایت های زیادی دارد.جدا از بی احترامی به امیر خادم در این پست،باید گفت که با ورود دو شرکت ایران خودرو و سایپا به واگذاری سرخابی ها آنها دیگر شانسی برای خودشان قائل نیستند.آن از کنفرانس خبری روز گذشته هدایتی و عابدینی که موجی از ناامیدی بود و این هم از پست بهروز رهبری فرد که نوشته است:« امیر خان خادم خودت میدونی که سبقه رفاقت من با شما که بهش افتخار هم میکنم بر میگرده به زمان سربازی ،یعنی زمانی که نه اسمی بود و نه شهرتی و نه قدرتی، پس بعنوان. یک رفیق قدیمی و از سر دلسوزی مطالبی رو عنوان میکنم :داداش این فوتبال پر از حاشیه و باند بازیه و ایکاش هیچوقت اینهمه افتخار و محبوبیتتو خرجش نمیکردی و پا به این عرصه خطرناک نگذاشته بودی هرچند مطمئنم اوایل نظرت خیر بود و کمک به فوتبال ،ولی شما هم ….. دور شیرینی این فوتبال کثیف شدی و امیدوارم تصمیم درست وبه موقعی بگیری و اسم بزرگتوخراب اونها نکنی.

جناب پهلوان و قهرمان ملی این عکسی که میبینی یعنی بیست سال بازوبند پرسپولیس. یعنی افتخارآفرینان پرسپولیس. یعنی کسانی که همه هواداران و پیشکسوتان تیم با هر نظر و سلیقه ای عاشقانه دوستشون دارن و بهشون اعتماد دارن. و اومدن وقبول سهام شرکت استیل آذیین از طرف اونها یعنی قبول داشتن اون شخصی که اطرافیان تو متاسفانه باهاش مشکل دارن. پس درست فکر کن و به این سوال من کوچکترین خوب فکر کن ،آیا اگر بزرگ فوتبال ما یعنی علی دایی در مسندی بنشیند و خدای ناکرده بخواهد برای کشتی تصمیم بگیرید ،و در برابر خواست هواداران کشتی و سینه سوختهایی چون شما و دبیر و رسول و برزگر و…بایستد جامعه کشتی چه موضعی در برابر او خواهند گرفت. لذا برادر، این بازی به آخر خط رسیده،پس نگران نباش حسین هدایتی مورد وثوق است و دیگه دلیلی بر مخالفت با او وجود ندارد، و ما مالکی میخواهیم که با پول خودش برای تیم دلسوزانه خرج کنه نه شرکت خودروسازان مورد حمایت شما که نتونستن تیمشونو تو لیگ حفظ کنن. این آخرین درد دل من با شما بود و امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم. یا علی.»

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود