بدون نظر
 
پیام رهبری فرد به امیررضا خادم/اگر علی دایی برای کشتی تصمیم بگیرد شما،دبیر و سوریان ناراحت نمی شوی؟
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۰۷ ب.ظ
 
پیام رهبری فرد به امیررضا خادم/اگر علی دایی برای کشتی تصمیم بگیرد شما،دبیر و سوریان ناراحت نمی شوی؟
به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین بهروز رهبری فرد که یکی از حامیان حسین هدایتی در ماجرای خرید سهام باشگاه پرسپولیس است این بار پستی را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام قرار داده است که حکایت های زیادی دارد.جدا از بی احترامی به امیر خادم در این پست،باید گفت که با ورود دو شرکت ایران خودرو و سایپا به واگذاری سرخابی ها آنها دیگر شانسی برای خودشان قائل نیستند.آن از کنفرانس خبری روز گذشته هدایتی و عابدینی که موجی از ناامیدی بود و این هم از پست بهروز رهبری فرد که نوشته است:« امیر خان خادم خودت میدونی که سبقه رفاقت من با شما که بهش افتخار هم میکنم بر میگرده به زمان سربازی ،یعنی زمانی که نه اسمی بود و نه شهرتی و نه قدرتی، پس بعنوان. یک رفیق قدیمی و از سر دلسوزی مطالبی رو عنوان میکنم :داداش این فوتبال پر از حاشیه و باند بازیه و ایکاش هیچوقت اینهمه افتخار و محبوبیتتو خرجش نمیکردی و پا به این عرصه خطرناک نگذاشته بودی هرچند مطمئنم اوایل نظرت خیر بود و کمک به فوتبال ،ولی شما هم ….. دور شیرینی این فوتبال کثیف شدی و امیدوارم تصمیم درست وبه موقعی بگیری و اسم بزرگتوخراب اونها نکنی.

جناب پهلوان و قهرمان ملی این عکسی که میبینی یعنی بیست سال بازوبند پرسپولیس. یعنی افتخارآفرینان پرسپولیس. یعنی کسانی که همه هواداران و پیشکسوتان تیم با هر نظر و سلیقه ای عاشقانه دوستشون دارن و بهشون اعتماد دارن. و اومدن وقبول سهام شرکت استیل آذیین از طرف اونها یعنی قبول داشتن اون شخصی که اطرافیان تو متاسفانه باهاش مشکل دارن. پس درست فکر کن و به این سوال من کوچکترین خوب فکر کن ،آیا اگر بزرگ فوتبال ما یعنی علی دایی در مسندی بنشیند و خدای ناکرده بخواهد برای کشتی تصمیم بگیرید ،و در برابر خواست هواداران کشتی و سینه سوختهایی چون شما و دبیر و رسول و برزگر و…بایستد جامعه کشتی چه موضعی در برابر او خواهند گرفت. لذا برادر، این بازی به آخر خط رسیده،پس نگران نباش حسین هدایتی مورد وثوق است و دیگه دلیلی بر مخالفت با او وجود ندارد، و ما مالکی میخواهیم که با پول خودش برای تیم دلسوزانه خرج کنه نه شرکت خودروسازان مورد حمایت شما که نتونستن تیمشونو تو لیگ حفظ کنن. این آخرین درد دل من با شما بود و امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم. یا علی.»

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود