بدون نظر
 
پنج کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد کشف و ضبط شد
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۱۷ ب.ظ
 
مهاباد ـ ایرنا ـ فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در شبانه روز گذشته بیش از پنج کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را از یک شبکه قاچاق کشف و ضبط کردند.

سرهنگ فتاح بابانژاد روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان مواد مخدر در بازرسی از منزل دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر در یکی از محلات مهاباد کشف و ضبط شد.

وی با قدردانی از همراهی و همکاری مردم این شهرستان با نیروهای انتظامی در شناسایی این قاچاقیچان اضافه کرد: برای پیشگیری و مقابله با گسترش پدیده شوم اعتیاد لازم است که اقشار مختلف مردم در شناسایی قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر با نیروی انتظامی همکاری داشته باشند.

فرمانده انتظامی مهاباد در تشریح کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سه ماه نخست سال جاری نیز گفت: در این مدت 23 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل شش کیلوگرم از نوع تریاک و 17 کیلوگرم از نوع شیشه کشف و ضبط شده است.

وی اضافه کرد: در همین مدت 574 کیلوگرم مواد مخدر پیش ساز آبکال(شیشه مایع) از دو شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی نیز که با دایر کردن آشپزخانه سیار در یکی از باغ های روستاهای اطراف این شهرستان اقدام به تهیه و توزیع شیشه می کردند ، کشف و صبط شد.

سرهنگ بابانژاد افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 110 نفر در زمینه تهیه و توزیع انواع مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شده اند که 35 نفر از آنها قاچاقچی مواد مخدر و بقیه توزیع کننده این مواد بوده اند.

وی یادآوری کرد: از این افراد سه قبضه اسلحه جنگی شامل یک قبضه کلاشینکف و دو قبضه کلت نیز کشف و ضبط شده است.

وی بیان کرد: متهمان دستگیر شده در جریان کشف این میزان مواد مخدر در مجموع طی 97 فقره پرونده برای محاکمه و مجازات قانونی به مقامات قضایی شهرستان معرفی شدند./

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن نیمی از رقبات بلاتکلیف منطقه تربت حیدریه تعیین تکلیف شد/ثبت ۱۳ وقف جدید در سال جاری اسکان و پذیرایی از ۸ هزار زائر پیاده امام رضا(علیه السلام) در تربت حیدریه