بدون نظر
 
مدیر مرکز کشاورزی رخ خبر داد؛
پلاک گذاری ۹۰ درصد از ماشین آلات کشاورزی منطقه رخ
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب.ظ
 
شیبانی گفت: از ابتدای طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی تا کنون 740دستگاه از ماشین آلات کشاورزی شامل تراکتور و کمباین در بخش رخ پلاک گذاری شده است.

مهدی شیبانی مدیر مرکز کشاورزی جلگه رخ در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: هماهنگی های لازم برای پلاک گذاری حدود 90دستگاه ماشین فاقد پلاک نیز در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: از ابتدای طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی تا کنون 740دستگاه از ماشین آلات کشاورزی شامل تراکتور و کمباین در بخش رخ پلاک گذاری شده است

شیبانی بیان کرد: هدف از اجرای طرح ملی شماره گذاری ماشین آلات کشاورزی، هویت بخشی و ساماندهی به ماشین آلات کشاورزی و مدیریت مصرف بهینه سوخت است.

وی روند پلاک گذاری ماشین های کشاورزی را مطلوب ارزیابی و به دلایل عدم پلاک گذاری برخی ماشین ها اشاره و اظهار داشت: افزایش هزینه های پلاک گذاری و عدم پرداخت مابه التفاوت هزینه های پلاک گذاری توسط مالکین ماشین ها، عدم پرداخت خلافی دارندگان وسایل نقلیه باعث ممانعت انجام روند پلاک گذاری ماشین های کشاورزی می شود.

شیبانی اعلام کر : این طرح با همکاری پلیس راهور در سطح منطقه رخ به طور مستمر ادامه داشته و تمامی دستگاه های فاقد پلاک، پلاک گذاری خواهند شد و به زودی ارائه هرگونه خدمات از جمله توزیع سوخت به تراکتور‌ها و سایر ماشین آلات کشاورزی ‏منوط به داشتن کارت سوخت و پلاک انتظامی است و در صورت ‏کوتاهی برای دریافت پلاک، مسئولیت این امر بر عهده مالک این ماشین آلات خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است