بدون نظر
 
صبح امروز:
پسر بچه ۵ ساله با سقوط از ساختمان پزشکان تربت حیدریه جان باخت
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
: پسر بچه پنج ساله بر اثر سقوط از ساختمان چهار طبقه پزشکان در این شهرستان جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگه خبری تحلیلی تابان تربت، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این خصوص گفت: این کودک که در حال بازی در بالکن یکی از واحدهای طبقه چهارم مجتمع پزشکان بود به پایین پرت شد و در دم فوت کرد.

وی اظهار کرد: در پی این حادثه که ساعت 9:30 امروز به وقوع پیوست نیروهای اورژانس در محل حاضر شده و پس از معاینه کودک مرگ وی را تایید کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود