بدون نظر
 
رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه
پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
 
زهره اقبال نیا از پرداخت 990 میلیون ریال کمک از زمان شیوع بیماری کرونا به مدد جویان تحت پوشش این نهاد در قالب بسته های معیشتی و بهداشتی در دو بخش رخ و کدکن خبر داد.

زهره اقبال نیا در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد:  از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 45 سبد کالا و لوازم بهداشتی و ضد عفونی کننده هر کدام به ارزش 2 میلیون و 200 هزار ریال بین خانواده های مددجویان، معلولان، زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب پذیر زیر پوشش مجتمع خدمات بهزیستی رباط سنگ در دو بخش توزیع شده است.

وی افزود: از ابتدای ماه رمضان تا به امروز هم 52 سبد غذایی به ارزش 104میلیون ریال در قالب رزمایش همدلی مومنانه بین مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی در این دو بخش توزیع شده است.

اقبال نیا گفت: این بسته های غذایی شامل: برنج ،روغن، حبوبات، ماکارانی قند، سویا، رب، گوشت گوسفند و مواد ضد عفونی کننده و ماسک توسط بهزیستی شهرستان تربت حیدریه و با همکاری خیران و مردم نوع دوست منطقه رخ و کدکن بین مددجویان این مناطق توزیع شدو تا پایان ماه مبارک ادامه دارد .

رئیس بهزیستی تربت حیدریه خاطر نشان کرد: باتوجه به اهمیت وضعیت مدد جویان و شرایط سخت کرونایی با مساعدت بنیاد مستضعفان مبلغ 190 میلیون ریال نیز به صورت نقدی به حساب خانواده این افراد واریز شده است.

مجتمع خدمات بهزیستی رباط سنگ، در بخش های رخ و کدکن 955 مددجو شامل: معلولیت های جسمی حرکتی، ذهنی، بینایی و شنوایی، ضایع نخایی، اعصاب روان در حوزه توانبخشی و امور اجتماعی تحت پوشش دارد.

در حال حاضر هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند که از این تعداد، ۴۲ نفر ضایعه نخاعی، ۲۵۴ نفر اعصاب و روان، ۵۳۷ نفر بینایی، یکهزار و ۶۶۰ نفر جسمی و حرکتی، ۴۳۵ نفر ذهنی و همچنین ۶۱۶ نفر شنوایی دچار معلولیت هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام